Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 144 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
...η Άννα είναι ένα ρωσικό (λογικά καθώς όταν τη ρώτησα από που είναι στράβωσε και δε μου είπε) milf, ξανθό αγορίστικο μαλλί, τουρλωτό σωματάκι, μικρό αλλά ωραίο βυζί, γενικά όλο το πακέτο είναι για σκίσιμο.
Ωραία πίπα με μπόλικο σάλιο, 1η στάση εγώ από πάνω, 2η στάση πισωκολλητό (κολλημένη πάνω μου ώστε να μην έχω χώρο για δυνατό σφυροκόπημα), 3η στάση κάνω το μοιραίο λάθος...της ζητάω να έρθει από πάνω. Τη πιάνει ένα αμόκ και αρχίζει να μου φωνάζει (τι είναι αυτά, για ποια με πέρασες, που νομίζεις ότι ήρθες κτλ.) Ομολογώ ότι φοβήθηκα καθώς δεν μου έχει ξανατύχει τέτοιο πράγμα, μου ξαναγυρίζει πισωκολλητά, ρίχνω 5-6 σπρωξιές (μελάτος πια απ' την ξενέρα που μου έπαιξε) και τελειώνω.
Όπως ντυνότανε για να φύγει τη ρώτησα τι έπαθε πριν και έκανε έτσι και αρχίζει 2ο γύρο επιληψίας με βρισίδια και φωνές.
Έκανα το σταυρό μου και έφυγα.
* Σε μία φάση όπως αλλάζαμε στάση και ακούμπησα το νιμού της, εκτινάχθηκε σα τον Τοχούρογλου και να τη χτύπησαν 10.000 watt.
** Κρίμα γιατί μέχρι να βαρέσει επιληψία ήταν μια πολύ θερμή και ωραία συνεύρεση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
Midnight Mover
Μέλος
Εγγραφή:
6 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
2
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού