Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Τσάρκα εκλεκτούς πόρνους όπως είναι ο millepetrozza, sotirof, bmwpower.., xlexlekias, mastoras, kapelakias, kostakis27, sorry αν ξέχασα κάποιον. Μετά από τα καλά λόγια του n.smirni, xlexlekia, kapelakia και sotirof για την Αλεξάνδρα, αποφάσισα να την τιμήσω.

Εμφανησιακά είναι μεγάλη κάβλα, γύρω στο 1.80 αδύνατη με μοντελέ σώμα, ωραίο πρόσωπο και μακριά μάυρα μαλλιά.

Στο δωμάτιο μπήκε μέσα τρέχοντας, λες και την κυνηγούσαν, ξεντύθηκε μου φόρεσε καπότα και μου έπερνε μία πολύ γρήγορη πίπα. Τι κάνεις της λέω, αφού δεν θέλεις ούτε να μας μιλήσεις, τουλάχιστον πάρε ποιο αργή πίπα. Πάλι καλά που ήμουν καβλωμένος από πριν. Κάκιστη πίπα. Άστο της λέω κορίτσι μου, ανλεβας από πάνω μου. Βάζει τζελ και άρχισε να κουνιέται σε αστραπιαίους ρυθμούς. Άστο κατέβας. Την πήρα μετά λίγο στα 4 και τελείωσα ιεραποστολικά. Κατά την διάρκεια της πράξης ξεφυσούσε, τώρα δεν ξέρω αν είναι από τον πόνο ή από την ζέστη. Ντύθηκε και εξαφανίστηκε από το δωμάτιο.

Η αλήθεια είναι ότι στο μπουρδέλο γινόταν πανικός, όλα τα δωμάτια γεμάτα και πολύς κόσμος στην αναμονή, αλλά η τόση βιασίνη δεν δικαιολογήται και δεν θα πάρει δεύτερη ευκαρία από εμένα... Μετά από αυτή τη φόλα πήγα προς το Μετάξι για έναν δεύτερο γύρο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
opeth
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
77
Likes:
13
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Απριλίου, 2012
Πολύ επιεικής στην περιγραφή σου! Την ερχόμενη Τετάρτη αναμένεται κριτική-κόλαφος!!! Έτσι, για να στρώσουν τα πράματα....Κουλ
02 Απριλίου, 2012
είναι και η ωρα που θα πας...........
εσυ πρέπει να το ξέρεις αυτό
02 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ποιά ώρα με τα καφενεία γ@μώ! Σάββατο μεσημέρι μες στη νέκρα και αρνούνται να αλλάξουν επάγγελμα!
03 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οι κοπέλες έχουν κεκτημένη ταχύτητα λόγω αδράνειας. Σε λίγο που δεν θα μπαίνει ούτε αρσενική μυϊγα να καρφώσει, θα σφίξουν οι κώλοι αρκούντως!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4