Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 80 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
1η κριτικη με αυτο το ψευδωνυμο,ειπα να αλλαξω και να το κανω πιο πιασσαρικο και να με θυμαστε πιο ευκολα γιατι τα γαμησια αυτα ειναι διαχρονικα απο τα 15 εως τα 105 γουσταρουμε να γαμαμε σε μπουρδελα καθε φυλης μουνακι!!! Χαμόγελοπρωινες καυλες με εφεραν στο μεταξι και στο συγκεκριμενο οικιμα μιας και εχει γενικοτερα καλες κριτικες..περασα το κατωφλι γυρω στις 11:00 και συναντησα την αλεξια που μαλον ειναι η ιδια που περιγραφει ο xlexlekias πιο κατω....1,60 με σωστα κιλα οπως πρπει να ειναι μια γυναικα 20 χρονων απο ρουμανια μαλι καστανο σε κοτσιδα και ενα μουτρακι πολλυ πονηρο και εξυπνο!!εδωσα τα 10 και μπηκα!! αφου επλυνα το εργαλειο την περιμενα καθιστος στο κρεβατι και μολις μπηκε την χαμουρεψα λιγο στα ορθια και μου αρεσε που ανατριχιασε οταν τησ φιλουσα στο λαιμο...τα ελληνικα της λιγα και η συνενοηση εγινε στα αγγλικα...πηγε να μου βαλει καποτα μολις ξαπλωσαμε και της ειπα να χαμουρευτουμε λιγο πρωτα, εδειξε να ψιλοστραβωνει και αρνηθηκε στην αρχη να βγαλει το σουτιεν γιατι δεν της αρεσει το στηθος της πια επειδη εγινε μαμα!μετα απο πολλες προτροπες μου το εβγαλε και ξαπλωσε διπλα μου και αρχισε να με φιλαει σε λαιμο και στηθος αισθησιακα αλλα ταυτοχρονα καναμε και λιγο πλακα μεταξυ μας γιατι ετσι οπως με εγλυφε στο λαιμο πικραθηκε απ την κολωνια που ειχα βαλει και ειχε μια ξυνιλα στη μουρη πολλυ γελιο!!!μετα μου ελεγε πως εχω τριχες στο στηθος και πως θα με φιλησει και της απανταω μα ειμαι αντρας τι θες να εχω??γελασε κοιταξε τον πουτσο μου και απαντησε ααα yes you are a boy!!ειχε σπασει ο παγος και πλεον ειμασταν πιο ανετα..πιπα σχετικα καλη με λιγο δοντι αλλα δεν με ενοχλησε με προφυλακτικο παντα και ααφου εγινα πετρος μπηκα μεσα της σε ιεραποστολικη μεθοδο!ξεκινησα αργα και στη συνεχεια ανεβασα ρυθμο με τη μικρη να βογκαει και να παιζει την κλειτοριδα της..της εβαλα τα ποδια στους ωμους και τη σφυρολοπησα δυνατα για μερικα λεπτα,εκει τα εδωσε ολα με πολυ ανεση πιστευω πως γουσταρε το γαμησακι μας:embarrasedΛύπητι γλυκουλης)αυτο ηταν μετα απο λιγο αδειασα το καυτο σπερμα μου στο πλαστικο με την αλεξια να λεει oo no!!τι επαθες ρωτησα?γιατι τελειωσες με ρωταει με ναζι..την επομενη φορα της λεω θα κανω περισσοτερη ωρα!!!οοοοχι μου λεει και γελαει καλα ηταν!!μιλησαμε λιγο για το πως εχει παιδι τοσο μικρη μου ειπε πως ειναι με καποιον και πως τα οικονομικα χαλια της ρουμανιας την εφεραν εδω και πως δεν της αρεσει αυτο που κανει...για λιγο ακομα ειπε!ειναι εξυπνο κοριτσι και μπορει να μην τρελαινετε γι αυτο που κανει αλλα παρασυρετε απ την καυλα και γαμιετε καλα!!χρονος παραμονης 10-12 λεπτα η τσατσα δεν ενοχλησε...καποια στιγμη θα την ξανατιμησω!!!αληθεια ας μου πει καποιος πως βαζεις εικονιδιο διπλα στο ψευδονυμο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 31, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλέξια
kayto_sperma
Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
21
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2012
χαχαχαχαχα πεθανα στο γελιο με το νικνεμ σου...
C
COBRA1986
01 Απριλίου, 2012
καλα εκανες αλλα δεν μου ειπες με ποιο τροπο μπαινει το εικονιδιο....φιλε με τη μπεμβε!
01 Απριλίου, 2012
ναι φιλε αυτη ειναι η Αλεξια ΜΟΥΓλώσσα (Ο αγαπουλης)Μεγάλο χαμόγελο
X
xlexlekias
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3