Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 145 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
7:30 το πρωι η πρωτευουσα της παρακμης ειναι λουσμενη απο τον αρρωστιαρικο πρωινο ημι καυλωμενο ηλιο,ειναι στολισμενη με χυμενες καποτες κ κωλοχαρτα σαν χριστουγεννιατικο δεντρο γιατι ειρωνευεται την γιορτη που φτανει που θα σημανει τον θανατο του μαζοχα του τουλη που αν πηγαινε σε μπουρδελα θα διαλεγε να τον γαμανε με στραπ ον κ να τον χυνουν στο μουσι.Κατω απο ενα κοχυλι ανακαλυψα το μπουρδελο κ μπηκα,ηταν διακοσμημενο με φωτακια που θυμιζαν ιταλικο τσιρκο-λουνα παρκ κ στο το τελος της διαδρομης θα εχυνα μεσα απο τα συγκρουομενα τον θηλυκο clown.Ακουστηκε η φωνη απο τα μεγαφωνα.."η κοπελα ειναι στο δωματιο" λιγο μετα σηκωθηκαν κυματα κ εμφανιστηκε το θηλαστικο..ηταν η ορκα η δολοφονος φαλαινα...με μαλλι πιασμενο κοτσιδα γλυμμενο απο αγελαδα,τεραστια πατσοβυζα κ κοιλια αποθηκη τροφιμων ταγματος.Ισχυριστικε οτι αν περασω θα γινω πελατης αλλα ηταν ξεκαθαρο οτι πουλαγε τσαμπουκα οτι δεν μπορω να την γαμησω οτι θα μασησω αλλα εκανε λαθος.Hρθε γρηγορα στο δωματιο κ στηθηκε παραλληλα στο κρεβατι.τα πατσοβυζα της ηταν τεραστια,χορταστικα!τα ζουληξα,τα φιλησα,τα εγλυψα,ο απαγορευμενος θηλασμος ειχε τελειωσει,ικανοποιησα τα καταπιεμενα φροιδικα ενστικτα θηλασμου,ειχε ταττοο στην μεση κ την πλατη,μαρεσε αυτος ο τεραστιος κωλος της οπως ηταν τεντωμενος κ δεν φαινοταν κυτταριτιδα,δεν μαρεσε η προδοτρα η κοιλια της που κρεμοταν αμηχανα κ τρισαθλια οπως κρεμεται η κουραδα απο κωλους σκυλων.Ηταν κλασομπανιερα,λιπαποθηκη,μια ροζ μπουλντοζα catterpilar!η σεξουαλικη αφθονια,το ολο,τα παντα,ο κορεσμος ηταν μπροστα μου.Η ΧΟΝΤΡΕΛΑ ΜΕ ΚΑΥΛΩΣΕ αρκετα!αυτη η αποστολη αρχισε να μερεσει,εκανε μια ακαποτη πιπα συνεχισε με ισπανικο ενω εγω πιεζα τα βυζια της πανω στον πουτσο μου παραλιγο να ξεψυχησει απο ασφυξια αλλα ειναι εκπαιδευμενος οπως οι δυτες στο απεραντο γαλαζιο.Εκατσε στα 4 της εγλυψα τα κωλομαγουλα κ τον εχωσα αυτη η τεραστια κωλαρα ηταν αρκετα καυλωτικη,ο πουτσος μου μεσα της φαινοταν σταγονα στον ωκεανο μια μικρη μπατονετα που εισχωρουσε στην τρυπα του οζοντος,η αθερινα που χανοταν στο στομα του καρχαρια.Ειχε απαλη πλατη την εγλυψα.Βλασφημιες τρυπησαν τον αερα "μαρεσει να γαμαω την κωλαρα σου,τι βυζαρες ειναι αυτες" "ναι γαμα την χυσε με" της πιεζα τα βυζια ενω την γαμουσα απο πανω προς τα κατω καρφωτα αφου ειχα ερθει πανω απο τον κωλο της κ οχι πισω την φιλαγα στο μαγουλο διπλα στα χειλια κ της πιεζα τα βυζια,η μπουγελοφατσα που ειχε για μουρη σφιγγοταν,αυτο ηταν...εχυσα ετσι,παλιοχοντρελα το ευχαριστηθηκα.H πουτανα στο φουρνο παλι μου εδωσε κουλουρι σε σακουλα της εχω πει οτι δεν χρειαζεται σακουλα,θα επρεπε να δουλεψει μια μερα σε μπουρδελο για να μαθει,ολες οι γυναικες θα επρεπε,εμεις παμε στρατο αυτες οι πουτανες θα επρεπε να περνανε απο θητεια σε μπουρδελα για να μαθουν τι σημαινει ανοχη κ για να μαθουν να γαμιουντε.Aν εισαι χαρουμενος που ηρθε η ανοιξη,αν φορας αρωμα που κοστιζει πανω απο 50 ευρο,αν παλια εβλεπες το fame story κ τον παιζεις μονο με τσοντες που εχουν 4,5 αστερακια κ πανω στο you jizz μην πας σε αυτη την πουτανα δεν θα τα καταφερεις.Αντιθετα εσυ μπουρδελοcowboy ευλογησε το σπερμα σου με μια θυσια στο βωμο του μεταξιου κ του λιπους..βιωσε ευχαριστηση οπως αυτη που προσφερει το ζεστο κατουρημα ενος ομορφου μουνιου πανω στο καυλι σου κ οταν ο κομιστης της παρακμης εμφανιστει θα ευλογηθεις με αιωνια καυλα κ ηδονη.Μαρεσει που μετα βρωμαω φτηνα αρωματα βοηθανε στην επομενη μαλακια.Με καυλωνεις χοντρελα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 31, 2012
Όνομα κοπέλας
Βερονίκη
grindcorefucker
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
618
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 antisthenis, papaphilips, Διαγραμμένο μέλος 172222 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2012
τύπε είσαι τεράστιος, λιώνω με τις κριτικές σου, keep fucking Σπασίκλας
31 Μαρτίου, 2012
respect αρχοντα!!!!
31 Μαρτίου, 2012
τα σπασες
31 Μαρτίου, 2012
Εντάξει...Άλλη κλάση..
02 Απριλίου, 2012
ξεροχυνω! Μεγάλο χαμόγελο
X
xlexlekias
04 Απριλίου, 2012
τα καυλιά των extramask και Gavlacticos προσκυνάνε την κριτική σου!
29 Δεκεμβρίου, 2012
τυπε που χαθηκες...
15 Αυγούστου, 2022
αλλο λεβελ ΠροσκύνημαΧαχαχα!
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8