Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 241 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από βόλτα με φίλο κ ενώ νύσταζα πάρα πολύ, είπα να πάω να ξαλαφρώσω. Επειδή ήταν βαριά (η νύστα) δεν είχα καιρό για τσάρκες κ ρομαντζάδες στα σαλόνια οπότε πήγα στοχευμένα στην κοπέλλα που ήθελα να δοκιμάσω…


Το όνομα της Αλεξάνδρα κ εμφανησιακά είναι μια κοντή κ λεπτή κοπελλίτσα με όμορφο κ γλυκό πρόσωπο, μικρό φυσικά στήθος κ επίσης μικρό αλλά όμορφο κώλο. Δυστυχώς επέλεξα το πρώτο δωμάτιο αριστερά όπως μπαίνεις στο οίκημα το οποίο έχει φωτισμό απομόνωσης…


Τέλος πάντων την ώρα που πλενόμουνα έρχεται η δεσποινίς, γδύνεται κ ξαπλώνει στο κρεββάτι… Εντός ολίγου καταφθάνω κ εγώ κ αρχίζουμε τα φιλάκια κ τα χαδάκια… Η κοπέλλα είναι από τις καλύτερες gfe… Παραμείναμε σε αυτό το μοτίβο για αρκετή ώρα κ επειδή είχε ήδη σηκωθεί ο παίκτης ξάπλωσα για να δεχτώ την περιποίησή μου στην εν λόγω περιοχή… Η πίπα της ήτανε σχετικά μέτρια αλλά δεν με ένοιαξε καθώς το μόνο που ήθελα ήταν απλά να με σκληρύνει λίγο περισσότερο ώστε να μπω καλύτερα μέσα της…Να επισημάνω ότι κάνει κ ελεύθερο στοματικό για όσους ενδιαφέρονται, μιας κ με ρώτησε πριν αρχίσουμε αν θέλω με ή χωρίς πλαστικό…


Αφού ένιωσα έτοιμος αρχίζουμε με ιεραποστολικό όπου είχε πολύ καλή στάση κ εξαίρετη συμμετοχή… Τι αγκαλιές, τι να με τραβάει κοντά της…. Επίσης έλεγε συνέχεια το όνομά μου πράγμα το οποίο δεν ξέρω για ποιο λόγο αλλά με καυλώνει πολύ (μη με κράξετε…). Συνεχίσαμε έτσι για αρκετή ώρα με μικροπαραλλαγές στις οποίες δεν έφερνε καμία αντίρρηση, όπως επίσης αντίρρηση δεν έφερνε κ στα μικροσφυροκοπήματα…


Λίγο πριν έρθει το τέλος γυρίσαμε για λίγο στα 4 όπου κ πάλι στήθηκε μια χαρά κ φυσικά όπως κ πριν συμμετείχε πάρα πολύ… Δυστυχώς μετά από λίγο ήρθε το τέλος ξαπλώνοντας για να στραγγίξω…Εκείνη σηκώθηκε, ντύθηκε κ αφού είπαμε 2 κουβέντες με χαιρέτησε κ αποχώρησε…


Σε γενικές γραμμές πέρασα πάρα πολύ όμορφα κ την προτείνω ανεπιφύλακτα ειδικά στους λάτρεις του gfe. Αλλά κ όσοι δεν αρέσκονται σε τέτοιες καταστάσεις ας μην αποτραπούν από μία δοκιμή κατά τη γνώμη μου καθώς στη συμπεριφορά της διέκρινα μερικά ψήγματα pse όταν το απαίτησαν οι περιστάσεις….


Να είστε όλοι καλά κ να περνάτε καλά…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
KRITIKOS1985
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
367
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2012
Είναι κάβλα να λέει το όνομα σου (μην έχεις τύψεις).

Αλλά ακόμη πιο κάβλα να το κάνει τατουάζ πάνω στο κορμί της.
31 Μαρτίου, 2012
η Αλεξάνδρα έχει βελτιωθεί πάρα πολύ....
ακόμα μου κάνει εντύπωση ότι παρόλο που πολλές φορές δουλέυει τριπλοβάρδια πάντα είναι χαμογελαστή και ευχάριστη...
31 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ για την υποστήριξη συναγωνιστή...

Δεν θέλω να σημαδέψει το σώμα της για μένα,κρίμα είναι...χαχα.....
31 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είναι θέμα ανθρώπου φίλε Νεοσμυρνιώτη...

Άμα είσαι καλός άνθρωπος κ σέβεσαι κ αυτό που κάνεις,είσαι πάντα χαμογελαστός κ ευγενικός...
01 Απριλίου, 2012
Θά'κανες έναν ύπνο μετά.....Χαμόγελο
01 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σαν πουλάκι κοιμήθηκα...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6