Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η ημερομηνία ενδεικτική και η κριτική σε σούμα με όσες επισκέψεις έκανα.
Η Μπάρμπι, μια ουγγαρέζα πετιτ με ωραίο σώμα (λίγο χαλαρό από τη μέση και κάτω) και πολύ ωραίο σιλικονάτο βυζί (όχι μεγάλο αλλά τόσο όσο να ταιριάζει με το υπόλοιπο σώμα). Μελανούρι αλλα με ξανθό μαλλί, πίρσινγ στο πάνω χείλος, ευδιάθετη, ομιλητική και είχε μια συμπεριφορά σαν μαγκάκι (με την καλή έννοια), ετών 27 με 3 παιδιά!!! και νόστιμη φάτσα. Εμένα μου έκανε κλικ με την πρώτη και μπήκα. Κάναμε πολύ καλά προκαταρκτικά και άψογη πίπα που σε αφήνει να την γυρνάς σε θέση για να πιάνεις άνετα. Η πίπα της έγινε πλέον ακάποτη αλλά πάντα αποφεύγει το βαθύ λαρύγγι. Στάσεις ότι ζητήσεις και συμμετοχή πολύ καλή μέχρι που στο τέλος που έχυνα έκανε κάτι τσαλίμια για να στραγγίξω καλά. Πλέον αφήνει και άλλα γούστα όπως ισπανικό χύσιμο, και CIM με καποτα. Στο τέλος σε αφήνει να ξαπλώσεις πάνω της/μαζί της και υπάρχει λίγο χαλάρωμα με χάδια, φιλιά και φιλοφρονήσεις και το τελευταίο ήταν ότι δεν με άφησε να βγάλω την καπότα αλλά πήρε μαντήλια και μου την έβγαλε και μετά μου τον σκούπισε. Εμεινε μέσα μέχρι να ντυθώ και μιλούσαμε και ήθελε να με κεράσει ποτό. Περνάω πολύ καλά και σίγουρα θα την ξανατιμήσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπι
Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2012
Αφου περνας πολυ καλα μαζι της φιλε αυτο μετραει ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
04 Μαΐου, 2012
Αυτη την γυναικα δεν μπορεσα να την καταλαβω ουτε απο εξω οταν συστηθηκαμε ουτε μεσα στο κρεββατι .
Μηπως επιλεγει πελατες κανα 2% απο οτι πληροφορουμε εκ τον υστερων , αφου φαγαμεν την πατατα ενω θα μπορουσαμε να την αποφυγουμεν την φολα εγω και αλλοι συναδελφοι.
και το 98% των πελατων τους οπου παει ...τους γραφει κανονικα στο μουνι της .
Εμενα παντως ουτε ισπανικο ουτε γλωσοφιλα με δωσε ουτε τους αλλους συναδελφους στο γνωστο στουντιο που ειναι τωρα .
Και τα "γουστα ειναι αυτα " τα ακουσα 1000αδες.. φορες σαν δικαιολογια .
Να δινεις 50αρικο για τα γουστα που συμφωνεις και μην σου τα προσφερει ουτε τα γουστα.Money Mouth
Ειναι σκετη απατη. Αυτη χανει οχι εμεις.Money Mouth
Υ.Γ.
Πηγε και στην Δραμα να το παιξει και μαγκιορα αφεντικο ??? Χμμμ;
Την καναν και ειδικη προσκληση απο οτι εμαθα αλλα αυτη δεν το εκτιμησε ουτε αυτο.Money Mouth

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2