Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Υστερα απο αρκετο καιρο, ξανα στην Αννα. Βασιλισσα στο Μεταξι. Σταθεροποιημενη πλεον στο 10euro, οποτε ξανα το απολυτο VFM. Αγριογατα και σε εμφανιση και στο κρεββατι. Λιγο αδυνατισμενη σε σχεση με την τελευταια επισκεψη μου. Στην αρχη στο δωματιο λιγα παραπονα λογω της μακροχρονιας αποχης μου. Πολυ gfe στο ορθιο. Με πεθανε στα γλωσσοφιλα, στα οποια σπανια ενδιδω ενεκα των γνωστων κινδυνων, αλλα μες την αγκαλια της, κυριολεκτικα ειμαι παραδομενος ανευ ορων. Πραγματικα εξαρτημενος στα χερια της. Με οσους γουσταρω, κανω sex και εγω μου εχει πει. Και ενω εχω γινει τουμπανο απο παντου, μου λεει θελω μασαζ!!! Ρε κατσε να τελειωσω ετσι που με προετοιμασες και μετα ολος δικος σου. Ασε που θα εχει περασει και η ωρα και θα αρχισω να αγχωνομαι. Μην σε νοιαζει μου λεει. Της κανω λοιπον ενα σουπερ περασμα και της παιρνω ολη την κουραση και το αγχος. Ακολουθως παιρνει την σκυταλη η Αννα. Με περασε με την γλωσσα της απο τα αυτια μεχρι τους ορχεις (τους εκανε καινουριους), αργα αισθησιακα με τα σχετικα βογγητα, με λιιιιιιιιιιιγο "παραπανω" ζηλο θα ελεγα, που σε εμενα ομως λειτουργει. Ημουν τοσο "απογειωμενος", που θελα να τελειωσω ετσι, αλλα δεν την προλαβα. Και τωρα θελω sex μου λεει και σηκωνεται. Πρωτου προλαβει να ξαπλωσει, πεφτει το πρωτο "καλεσμα" εξωθεν. Ε αυτο ηταν, αγχωθηκα και αρχισε η πτωση. Δυο ανεπιτυχεις προσπαθειες εισοδου, οποτε η Αννα παιρνει την κατασταση "στο στομα της". Σε σταση 69, απαλη περιποιηση ολης της ευρυτερης περιοχης μου, ενω ταυτοχρονα εγω φιλακια στην ευρυτερη δικη της, και χαδακια οπου εφταναν τα χερια μου. Σε αυτη την σταση (και με λιγο καθρεπτη, θαυμαζα τον μουναρο) ηρθε και το τελος. Κατα την διαρκεια του 69 αλλες δυο κλησεις. Για τις κλησεις δεν μπορω να πω τιποτα, γιατι η πρωτη επεσε στα 25' περιπου, με συνολικο χρονο παραμονης πανω απο 35' (παρα λιγο να αργησω να φτασω στη δουλεια μου). Συμπερασμα. Δεν ξαναξεφευγω απο τον κανονα. Πρωτα sex, και μετα μασαζ... Τωρα στο 10euro, θα βαρεθει να με βλεπει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
0
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού