Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 193 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τσάρκα στην πρωινή βάρδια της Φυλής παρέα με εκλεκτούς συναγωνιστές όπως είναι ο BmwPower.., n.smirni76 και sotirof.

Την Λάουρα την είχα σταμπάρει από χτες, μιας και μου είχε κάνει μεγάλη εντύπωση. Ρωσσίδα, καστανή μέτριου ύψους, όμορφο πρόσωπο, μεγαλούτσικα στητά πανέμορφα βυζάκια και ωραία κωλάρα. Άψογο σώμα για τα γούστα μου.

Μπαίνοντας στο δωμάτιο άρχισε προκαταρκτικά όπως τριψίματα των κορμιών μας και φιλάκια. Μου πέρασε προφυλακτικό και μου έκανε μία μέτρια και όχι πολύ βαθειά. Ύστερα άρχισε να μου λέει πάμε κώλο. Εγώ δεν είμαι πολύ fan του πρωκτικού και της είπα μουνί. Δεν προλάβαμε να γαμηθούμε μισό λεπτό βγαίνει από τον πούτσο μου και μου λέει με έντονη προθυμία ότι θέλει να την γαμήσω από κώλο. Πρώτη φορά βλέπω πουτάνα να το ζητάει τόσο έντονα. Συνήθως όλες το αποφεύγουν. Δεν γαμιέται λέω, ας μπω από την πίσω τρυπούλα. Την στήνω στα 4, βάζει άφθονο τζελ και μπαίνω μέσα της σιγά σιγά. Αυτή δείχνει να γουστάρει και έβγαζε κραυγές πόνου και ευχαρίστησης. Επόμενη στάση ιεραποστολικά στην κωλάρα της, όπου έβαλε τα πόδια της πάνω από τους ώμους μου. Φοβερή αίσθηση του κουλουριού όπου την γαμούσα δυνατά και αυτή την έβρισκε. Λίγο πριν χύσω βγάζω την καπότα και την παίζω για να την πιτσιλίσω. Αυτή έβαλε το χέρι της μπροστά στον πούτσο μου για να μην την λερώσω, αλλά εγώ το απομάκρυνα και την έκανα όλη χάλια. Της έφερα κωλόχαρτο για να σκουπιστεί, χαιρετηθήκαμε και έφυγε από το δωμάτιο.

Όσοι είστε fan του κουλουριού ας προσέλθεται. Εδώ άρεσε σε εμένα που δεν τρελαίνομαι!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Υπηρεσίες
opeth
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
77
Likes:
13
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2012
" Λίγο πριν χύσω βγάζω την καπότα και την παίζω για να την πιτσιλίσω. " έμεινες μήπως καί με την ....μερέντα της προκομένης στο χέρι ?
30 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μάλλον Nutella!!!!Money Mouth
(Updated: 30 Μαρτίου, 2012) 30 Μαρτίου, 2012
"Πρώτη φορά βλέπω πουτάνα να το ζητάει τόσο έντονα. Συνήθως όλες το αποφεύγουν".

Όταν ήμουν μεσήλιξ, το 1981, ενθυμούμαι μια παρόμοια περίπτωση. Την Χαρά την κουλουρτζού.

Τελικώς απεδείχθει ότι επρόκειτο για τον Χάρη τον τράβελο, ο οποίος είχε υποστεί (αποτυχημένη) επέμβαση αλλαγής φύλου, στην Καζαμπλάνκα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3