Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι στις 15.30 , την Αλεξάνδρα την είχα δει μόνο μία φορά στο δρόμο με τα ρούχα της , λίγα λόγια γι αυτήν
είναι απο Ρουμανία 19 χρονών ψηλή σχεδόν 1.80(με τα κοντά τακούνια που φοράει είναι στο ύψος μου 1.85)είναι λεπτή μοντελέ σώμα
μεσαία βυζάκια , έχει δυό τατου ένα χαμηλά στη μέση και ένα χαμηλά αριστερά κάτω στην κοιλιά , ελληνικά δεν μιλάει παρα μόνο
λίγα αγγλικά επιπέδου greekκαμάκι του Συντάγματος δεκαετίας του 80... μιλάει και ελάχιστα Ισπανικά.ήρθε στο δωμάτιο και μόλις
είχα ξεντυθεί και με βρήκε όρθιο.....με αγκάλιασε και μου έδωσε μερικά φιλιά στο λαιμό και στο στήθος(τα γλωσσόφιλα τα αποφεύγει) ενώ έγώ της έβγαζα τα εσώρουχα ,
κάτι έλεγε στα ρουμάνικα ενώ ήταν μέσα στο χαμόγελο , την ρώτησα τι λέει και μου είπε ότι της άρεσα που είμαι ψηλός γιατί όλοι
που περνάν μαζί της είναι ποίο κοντοί, την ξάπλωσα στο κρεβάτι και της έγλυψα το μουνάκι , απο της αντιδράσεις της κατάλαβα ότι της αρέσει ,σταμάτησα σηκώθηκα
όρθιος μπροστά της και αυτή καθιστή στο κρεβάτι μου πέρασε το προφυλακτικό(με γεύση μπανάνας)η πίπα της είναι αρκετά μέτρια αλλά το παλεύει....με ρώτησε πως θέλω
ένω ταυτόχρονα έβαλε λίγο τζέλ απο το μπουκαλάκι που έχει μαζί της , κάθισα στην άκρη του κρεβατιού και της είπα να ανέβει από πάνω μου και την γαμούσα έτσι κρεβατάτο Μεγάλο χαμόγελο
αντί για καρεκλάτο....αυτή έιχε πολύ καλή διάθεση ένω σε κάποια φάση γελώντας κονούσε το δεξί της χέρι έτσι όπως κάνουν και οι αναβάτες στα ροντέο... αλλαγή στάσης στα τέσσερα
αρκετά ικανοποιητικό στήσιμο ενω αυτή κοιτούσε συνέχεια στον καθρέπτη...έτσι όπως την είχα στα τέσσερα της έριξα και κανα δυό ξυλιές στο κωλαράκι της και αυτή με θράσος
και χαμογελώντας ανταπέδωσε.... αλλαγή στάσης και ιεραποστολικό όπου ανασήκωνε το κεφάλι της και μου έγλυφε της ρόγες , μετά από λίγο ήρθε και το τέλος...
ωραία κοπέλα ,το μόνο που με χάλασε λίγο είναι ότι έχει αρκετά σπυράκια ψηλά στην πλάτη και της ωμοπλάτες της, δεν βιάζεται καθόλου και είναι χαμογελαστή , στο 'δωμάτιο
κάθισα γεμάτα 15 λεπτά χωρίς να μας ενοχλήσει η τσα τσα , βέβαια την συγκεκριμένη τσα τσα δεν την έχω σε καλή εκτίμηση μιας και όταν δεν περνάω πάντα κάτι σχολιάζει
στην γλώσσα της ένω όταν περνάω είναι όλο γλύκες....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.435
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού