Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Μονικα μια νεαρη κοπελα απο την ουκρανια διαθετει ξανθο-πλατινε μαλλι πολυ ωραιο κωλαρακι
που σε συνδυασμο με τα ψηλοτακουνα το κανουν ακομα πιο τουρλωτο δινοντας επισης και στους μηρους της μια ωραια καλοσχηματισμενη εμφανιση σαν να πηγαινει εντατικα γυμναστηριο..

Το προσωπο της ευγενικο και καλο σου ξυπναει εκφυλα συναισθηματα οπως το να την πιασεις απο τα μαλλια και να τις δινεις πιπα δυνατα τραβωντας της απο αυτα..

Το δερμα της απαλο με ωραια υφη δεν χορταινεις να το αγγιζεις χωρις ουλες και σημαδια ή αντιαισθητικα σπυρια στον κωλο.

Την ολη εμφανιση της χαλα το μικρο εως ανυπαρκτο στηθος της.

Στο κρεββατι η μονικα ακολουθει μηχανικες κινησεις δεν μιλα πολυ εως καθολου,μπαινει μεσα για να παρει πιπα
να στηθει για να γαμηθει,να ντυθει και να φυγει,δεν ειναι ξεπετα αντιθετως ειναι υπομονετικη και ανεκτικη, ωστοσο η συμπεριφορα της δειχνει οτι ή δε με γουσταρε εμενα προσωπικα ή ντρεπετε για την δουλεια που κανει ή το κανει αλλα δε γουσταρει καθολου.

Το μεγαλυτερο μειονεκτημα της κατα τα γουστα μου ακομα και απο το μικρο στηθος της, ειναι οτι ΔΕΝ δεχεται 69 !!
Ειρωνια ? το πρωτο πραγμα που ειπα οταν την ειδα ηταν ''πω πω ενα μουνακι που γλειψω σημερα..''

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
61.964
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, sotis99, LanciaRallye037 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαρτίου, 2012
Δυο κοπελες ειχε? Ο απο κατω για σημερα και για την ιδια βαρδια αναφερει Καρολινα!
29 Μαρτίου, 2012
έγω πάντως όταν την πήρα έκανε 69 και της άρεσε......
και άλλος συναγωνιστής έχει κάνει....
μήπως ήταν λίγο πριν ή λίγο μετά απο της μέρες της και δεν ήθελε....
30 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εγω φιλε σημερα το απογευμα πηγα στις 17:05 ακριβως και ειχε μια κοπελα μεσα ..τη μονικα
30 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

η αληθεια ειναι οτι δεν ακουσα την τσατσα να αναφερει στο προγραμμα το 69 αλλα λεω θα το ξεχασε να το πει ..αλλωστε ποια δεν κανει !ισως εχεις δικιο σε αυτο που λες !! τυχερος εισαι που της εκανες εσυ σιγουρα ..ελπιζω να την καταφερω την επομενη φορα..
30 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γιατί γράφει κανένας για δύο...
31 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προς n.smirni76... α)Η τοποθετηση σου αρμοζει σε μελος που δεν εχει ουτε δυο μερες στο site, γιατι ολοι γνωριζουμε οτι στις περισσοτερες κριτικες με περιπτωση duo, οι συναδελφοι δεν αναφερουν οχι μονο το ονομα, αλλα ουτε καν την ΥΠΑΡΞΗ της δευτερης κοπελας. β) Οταν διατυπωσα την ερωτηση, συγνωμη που δεν φανταστηκα οτι ο Bmw εχει μπερδεψει τις βαρδιες και την μεταμεσονυχτια την αναφερει σαν 2η. Εγω εχω σαν δεδομενο δυο κριτικες, για το ΙΔΙΟ μπουρδελο, στην ΙΔΙΑ βαρδια, με δυο διαφορετικες κοπελες. Τα δυο αυτα δεδομενα καθιστουν αυτονοητα την ερωτηση μου ΕΥΛΟΓΗ. Η παρατηρηση σου ειναι ΒΛΑΚΩΔΗΣ.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6