Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 231 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Επίσκεψη γύρω στις 01:00 στο συγκεκριμένο μπουρδελάκι και χωρίς συμπαράσταση από συναγωνιστές,έκανα το μοιραίο λάθος και πέρασα,αφού πρώτα με είχε καβλαντίσει με έντονες ματιές και προκλητικά κουνήματαMoney MouthΣπασίκλας.Η Ζωή είναι ένα μιλφ με σπαστά κατσαρά μαλλιά,υπέροχα 3αρια πλαστικά βυζιά και πολύ απαλή επιδερμίδαΓλώσσαΓλώσσα.Ήρθε γρήγορα στο δωμάτιο,μιας και γενικά εκείνη την ώρα στην Φυλής υπήρχε ελάχιστος κόσμος(αν και πολύ ρομαντική βραδιάΕμμμμ),πήρε θέση δίπλα μου και αφού μου έτριψε λίγο το εργαλείο πέρασε καπότα και ξεκίνησε ένα μετριότατο τσιμπούκι.Αφού ήμουν ήδη καυλωμένος κατά 50% ζήτησα και κανα προκαταρκτικο,του τύπου να γλύψω τα βυζιά της και το λαιμό της αλλά εκείνη συνεχώς με απέφευγε,ρωτώντας τι στάση θέλω.Έχε χάρη που μου άρεσε πολύ,διαφορετικά εκείνη την στιγμή θα την είχα διαολοστείλειΘυμός.Την έβαλα για ιεραποστολικό όπου βίαια όρμησα πάνω στα βυζιά της και τα έγλυψα για λίγο και μετά την γάμησα όσο πιο δυνατά μπορούσα(φυσικά είχε βάλει και αρκετή δόση κρέμας για να μεγαλώσει το ξενέρωμά μου).Την γύρισα στα 4,όπου με μέτριο σφυροκόπημα και κοιτάζοντας το τατού πεταλούδα που είχε στο δεξί κωλομάγουλο κατάφερα και τέλειωσα.Αφού έβαλε το στρίγκο της,με ρώτησε''όλα καλά???'' κι εγώ την απαξίωσα λέγοντάς της ''χάσου από το δωμάτιο τώρα''.Σε 2'' είχε εξαφανιστεί χωρίς να πει τίποτα.Το δωμάτιο πριν μπω εγώ ήταν άθικτο και τσαστά ήταν ευγενική μαζί μου,οπότε δεν το βανδάλισα(ίσως τελικά να έπρεπεΧμμμ;).

Υ.Γ:Παρασύρθηκα από την παρουσία της Αλιόνας δίπλα και λέω ας το ρισκάρω,αλλά δεν έπιασε.2η αποτυχημένη κατάθεση μέσα σε 2 μέρες.Έχω αρχίσει και πέρνω πορεία μπεμβε οπώς καταλαβαίνετε και πρέπει γρήγορα να ρεφάρωΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 27, 2012
Όνομα κοπέλας
Ζωή
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.517
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαρτίου, 2012
Στρατηλάτη την πάτησες άσχημα και εμένα μου άρεσε σαν εμφάνιση αλλά όταν ρώτησα έγκυρους συναγωνιστές μου είπαν μακρύα γιατί είναι αρκετά κρύα στο δωμάτιοΘυμός

Δεν πειράζει θα πάμε στην Τερέζα σου να ρεφάρεις την χασούρα σου αρχηγέ!!!!!
27 Μαρτίου, 2012
Έλα ρε χυστη πως την πατησες ετσι? Αφου φαινεται στο βλεμμα της, που φωναζει ειμαι ξεπετα.
Δοκιμασε κανα πιπινακι, που τους αρεσει να ξεσκιζονται.
27 Μαρτίου, 2012
Ρε μαλακα, αν μου λεγες οτι θα κατεβαινες πιατσα, θα ερχομουνα και γω...
Για να ρεφαρεις χρειαζεσαι ενα βασιλικο τσιμπουκι Ζανα και για επιδορπιο μια Βραζιλιανα.. Μεγάλο χαμόγελο
C
COBRA1986
27 Μαρτίου, 2012
ΧαμόγελοΡε,Κωστακι,πολλυ.ασχημα,:σου πανε,τελευταια! Για προσεχε,λιγο! Μηπως,και εσυ,εισαι,λιγο,Ψυχακιας???Ντροπή
27 Μαρτίου, 2012
Μου κάνει εντύπωση πάντως το ότι την λες ξεπέτα. Εντάξει, δεν έκανε ποτέ το εντυπωσιακό κρεβάτι, αλλά ήταν πάντα τίμια επιλογή.
Τόσο πολύ χάλασε;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5