Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 158 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αυτή τη φορά έκανα κανονικά τη βόλτα μου (χωρίς πίεση χρόνου) μπας κ βρω κάτι καλό κ αφού στα περισσότερα καταστήματα (sic) συνάντησα πάνω κάτω τις ίδιες είπα να δοκιμάσω τη συγκεκριμένη κοπέλλα την οποία παρότι το όνομα της φιγουράρει σχεδόν πάντα στις ενημερώσεις των συναγωνιστών, δεν θυμάμαι να την έχω ξαναδεί…

Εμφανησιακά είναι κοντή με καστανά μαλλιά, πρόσωπο με χαρακτηριστικά σχεδόν όμοια με της πασίγνωστης Χριστίνας από το διπλανό κατάστημα (κάπου διάβασα ότι είναι κ συγγενείς, δεν ξέρω αν ισχύει), σώμα αδύνατο κ σφιχτό κ στήθος πάλι μικρό κ σφιχτό… Πάνω κάτω εκτός από το πρόσωπο μοιάζει κ στο σώμα με τη Χριστίνα (αν εξαιρέσουμε το σιλικονάτο στήθος).

Κατόπιν ολιγόλεπτης αναμονής λόγω έτερου συναγωνιστή σε προτεραιότητα, ήρθε κ η δική μου η σειρά… Έρχεται μέσα κ κλείνει το παράθυρο που ήταν ελάχιστα ανοιχτό από φόβο μην το ανοίξει κανείς απ’έξω κ μας δει (χα χα)… Αφού αστειευτήκαμε λίγο κ αφού φυσικά συστηθήκαμε αρχίζει τις παρατεταμένες αγκαλιές για να ζεσταθεί μιας κ εγώ ήμουν πολύ ζεστός (είναι γνωστό τοις πάσι ότι είμαι θερμός άντρας) κ εκείνη πολύ κρύα… Κάπως έτσι κύλησαν τα προκαταρκτικά, με αγκαλιές φιλιά κ χαιδέματα εκατέρωθεν σε όλο το σώμα…

Μπαίνουμε στο κυρίως πιάτο λοιπόν αφού μου πέρασε το πλαστικό… Επιδόθηκε σε μία πίπα με ωραία τεχνική, καλές εναλλαγές αλλά δυστυχώς της ξέφευγε το δόντι κ με ενοχλούσε… Το διόρθωνε όσο μπορούσε από τη στιγμή που της το επισήμανα αλλά επειδή είχε κάποιο ψιλοπροβληματάκι στο στόμα της το οποίο ομολογώ ότι δεν κατάλαβα, δεν το έκοψε τελείως… Τέλος πάντων συνεχίσαμε για λίγο ακόμα κ αφού σηκώθηκε ο παίχτης ξεκινάμε με ιεραποστολικό… Καλή τοποθέτηση κ συμμετοχή με φιλιά στο λαιμό κ στο στήθος… Μοναδική παραφωνία η αδυναμία τοποθέτησης των ποδιών ψηλά (τι πήγα να κάνω ο άτιμος με τόσο κοντή γυναίκα)… Συνεχίσαμε έτσι για λίγο καθώς η θέα κ η αίσθηση του αιδοίου της ήταν πάρα πολύ καυλωτικές…

Μετά από λίγο τη γυρνάω στα 4 όπου τοποθετήθηκε μέτρια προς καλά (το μόνο κακό ότι είχε ψηλά τον κορμό της). Επειδή σπατάλησα αρκετή ώρα στο ιεραποστολικό το τέλος δεν άργησε να έρθει… Αφού ηρέμησα κ βγήκα από μέσα της κάτσαμε κ είπαμε 2 κουβέντες… Με φίλησε σταυρωτά, με ευχαρίστησε (το αυτό έπραξα φυσικά κ εγώ) κ έφυγε…

Σε γενικές γραμμές πέρασα πολύ όμορφα κυρίως λόγω της συμπεριφοράς της κοπέλλας. Όχι ότι στο σεξ υστερεί, απλώς το δυνατό της σημείο κατ’εμέ είναι ο πολύ γλυκός της τρόπος κ η επιθυμία της να σε ικανοποιήσει (κ σε αυτό μοιάζει με τη Χριστίνα). Δυστυχώς έχουμε συνηθίσει σε αγενείς κ κακότροπες κοπέλλες κ μόλις συναντήσουμε κάποια που τηρεί τα στοιχειώδη ή κ περισσότερα σε θέματα συμπεριφοράς, μας φαίνεται σαν να πηδήξαμε καμία πριγκίπισσα… Τέλος πάντων μην σας κουράζω με προσωπικές απόψεις… Η κοπέλλα εννοείται ότι προτείνεται (προσωπικά θα την ξανατιμήσω σίγουρα κ μάλιστα σύντομα…)

Να είστε όλοι καλά κ να περνάτε καλά…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
KRITIKOS1985
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
367
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαρτίου, 2012
Ναι οντως η Αννουλα ειναι αρκετα συμπαθητικη και καλη στο δωματιο και εχει το στυλ της γνωστης Χριστινας απο πανω στο 69Α.Την πηρε συναγωνιστης με αριστες εντυπωσεις....
27 Μαρτίου, 2012
Μεσιέ είσαι θερμός ομορφάντας;Χμμμ;

Το...αυτό, είναι λάστιχο και όχι πλαστικό!

Στρώνεις σιγά σιγά απ'το σύνδρομο Μητσοτάκη!!!!!Μεγάλο χαμόγελο
27 Μαρτίου, 2012
προς τσεκάρισμα!!
27 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ουί Μεσιέ...Συνδυάζω κ βουνό κ θάλασσα σαν άντρας...χαχα...

Ευχαριστώ για τη διόρθωση κ εύχομαι να συνεχιστεί η καλοτυχία μου...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4