Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Μιραντα ειναι μια προσχαρη νεαρη κοπελια το πολυ μεχρι 25 χρονων συμφωνα με την εκτιμηση μου με καταγωγη απο την Πολωνια οπως δηλωσε.Εχει ωραιο φυσικο βυζακι προς το 2αρι θα ελεγα ,φοβερο κωλαρακι και γενικως ωραιο κορμι για τα γουστα μου.Ετσι με το που την ειδα στο σαλονι μπηκα χωρις δευτερη σκεψη καθως το ενστικτο μου ,μου ελεγε οτι δεν θα φαω φολα και τελικα δεν επεσα εξω.Η κοπελα ηρθε στο δωματιο με καποια καθυστερηση λογο αλλων συναγωνιστων.Οταν εφτασε την υποδεχτηκα στα ορθια και αφου μπαλαμουτιαστηκαμε και ανταλλαξαμε καποια κοπλιμεντα κυριως απ την μερια της επειτα ξαπλωσαμε για να περασουμε στα της πιπας(με ρωτησε με η χωρις και ειπα με φυσικα)η οποια κυμανθηκε σε καλα επιπεδα.Να σημειωσω οτι προκαταρκτικα με δικια της πρωτοβουλια δεν ειδα αλλα ηταν πολυ δεκτικη και προσχαρη σε οτι της ειπα και δεν εφερε αντιρηση.Απο στασεις καναμε δυο, πρωτα ιεραποστολικα οπου η ολη φαση ηταν σε επιπεδα gfe με φιλακια απο μερους μου σε λαιμο ,μαγουλα προς στομα ,βυζια κλπ ενω και αυτη εβλεπα να ανταποδιδει θερμα.Και δευτερη σταση και τελευταια αυτη στα τεσσερα στην ακρη του κρεβατιου και γω ορθιος να την σφυροκοπαω(στα 4 ειχε παρει πολυ ωραια σταση και σε συνδυασμο με το εκπληκτικο κωλι της ηταν ολα τα λεφτα)και μετα απο λιγο να ερχεται το τελος.Στα τεσσερα εχω την εντυπωση οτι εβρισκα πατο και η αισθηση ηταν φοβερη Γλώσσα
Εν κατακλειδι μια καλη συνευρεση με μια αρκετα προσχαρη και ωραια κοπελα η οποια δεν στα πριζει,δεν ειναι ξεπετα και για τουλαχιστον μια φορα προτεινεται απο μενα.....

Καλα βολια συναγωνιστες μου Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μιράντα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαρτίου, 2012
Οχι οτι εχει ιδιαιτερη σημασια αλλα ετσι για την ιστορια. Πολωνικα δε ξερει γρι Σπασίκλας
26 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γμτ! και που θα βρω μια να εξασκήσω τα πολωνικά μου; Χμμμ;
26 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με τη συγκεκριμένη κινδυνεύεις να ξεχάσεις κι αυτά που ξέρεις!
26 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αλήθεια, πώς με λένε; Χμμμ;
26 Μαρτίου, 2012
Δεν πα να ναι Πολωνεζα,Ρουμανα,Βουλγαρα,Αλβανιδα η οτιδηποτε αλλο το θεμα ειναι οτι ειναι οκ στο δωματιο και περνας οκ.....στο κατω κατω δεν αγοραζεις και αμαξι να σε νοιαζει τη μαρκα ειναι Μεγάλο χαμόγελο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5