Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 107 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ειπα να σπασω την μονοτονια του Κολ30β για να μην μου γινει ρουτινα και ταυτοχρονα ψαχνοντας για κωλαρακι βρεθηκα στο εν λογω. Καρμεν και Ντανα ειχε το μενου. "Τα παντα ολα" και οι δυο, εκτος απο ακα τελειωτικο, και φιλακια στο στομα. Δυσκολη εκλογη για τις δικες μου προτιμησεις. Ψηλες και οι δυο με δυαρακι περιπου στηθος (της Καρμεν μπορει και 1,5) και μαυρο μακρυ μαλλι. Η μεν Καρμεν μου ξυπναει την καυλα του μοντελου, η δε Ντανα με τα μπρατσα της και τα λιγα παραπανω κιλα της την καυλα της νταρντανας. Προτιμησα την Καρμεν. Λιγο gfe στο ορθιο με αγκαλιτσες φιλακια και χαδακια για προθερμανση, και ακολουθως ξαπλωνει η Καρμεν μπρουμυτα λεγοντας παραλληλα οτι ειναι πολυ κουρασμενη (γιαυτο και το 5 στην συμμετοχη/διαθεση της κοπελας). Προφανως ηθελε μασαζακι, αλλα ειπα να τελειωνω πρωτα εγω γιατι δεν ηθελα να αγχωθω. Ο χρονος ειναι χρημα στην περιοχη αυτη. Αρχιζω να τριβομαι επανω της (πισωκολλητα οπως ηταν μπρουμυτα ξαπλωμενη, υπεροχη αισθηση το κωλαρακι της) για να επελθη πληρης στυση, επειδη η πισω πορτα οπως ειναι γενικα γνωστο ειναι στενη. Αφου ηρθε το επιθυμητο επιπεδο στυσης δυο φορες, ειχαμε αντιστοιχα και δυο ανεπιτυχεις προσπαθειες εισοδου (η μικρη βοηθησε ομολογω, δεν προσπαθησε υπουλα να το "καψει"). Εδω λοιπον επιβεβαιωνεται ο κανονας που λεει οτι η ψυχολογια επηρεαζει δραματικα το sex. Ολοι γνωριζουμε οτι σε καμια γυναικα δεν αρεσει το πρωκτικο, και παραλληλα η Καρμεν ειναι πλεον φιλαρακι, οποτε δεν μου πηγαινε καλα το να την σοδομισω. Για να μην εξελιχθει το ολο σκηνικο σε τραγωδια, της ζηταω κανονικη σταση. Με τον αποηχο της αρνητικης ψυχολογιας, και δεδομενου οτι η εμπρος εισοδος ειναι αρκετα στενη, (ολοι απο πισω την παιρνουν και η μπροστινη εισοδος ειναι σχεδον ανεπαφη) η τριτη προσπαθεια εισοδου σε αυτη τη σταση ηταν η επιτυχης. Μετα απο μερικα δευτερολεπτα παλινδρομησεων ηρθε και το τελος. Ταυτοχρονα με το τελος, και στην αναμονη της πληρους εκτονωσης, ηχει ωσαν "ΘΕΙΑ των Αγγελων μελωδια" το "ΕΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ"!!!!!. Εξ ου και το 5 στην τσατσα, τηρουσα τον γνωστο κανονα χρονοξεπετας της ευρυτερης εκει περιοχης. Να γιατι λεω οτι οσο καλα και να τα εχεις με την κοπελα, αν δεν τα εχεις εξ ισου καλα και με την τσατσα ΚΑΗΚΕΣ!!! Προτιμω να δημιουργησω καλες σχεσεις με την τσατσα, παρα να "καψω" τα δυο στανταρακια μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 23, 2012
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
0
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού