Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 72 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τη συγκεκριμένη κυρία την έχω δει αρκετές φορές αλλά ποτέ (ακολουθώντας σοφά το ένστικτό μου) δεν περνούσα μαζί της. Προχθές λόγω πίεσης χρόνου είπα να πάω κατευθείαν σε αυτήν κ να περάσω μιας κ κάποια στιγμή θα το έκανα…

Εμφανησιακά είναι μετρίου αναστήματος με μακρυά ξανθά μαλλιά, στήθος μεγάλο αλλά με τη βοήθεια της επιστήμης εν μέρει, κ σώμα με καμπύλες αλλά δυστυχώς αρκετά πιο πλαδαρό στην αφή απ’ότι φαίνεται στο μάτι…

Μπαίνω στο δωμάτιο κ κατόπιν ολιγόλεπτης αναμονής λόγω έτερου συναγωνιστή σε προτεραιότητα έρχεται η δεσποινίς κ αφού είπαμε τα τυπικά αρχίζει κάτι που έμοιαζε με προκαταρκτικά.. Κάτι ψευτοφιλιά στο στήθος, τρίψιμο του κορμιού, αλλά όλα γινόντουσαν άχαρα κ εντελώς βαρετά κ προσποιητά.. Παράλληλα μάλαθε το πέος μου το οποίο αρνούνταν φυσικά να σηκωθεί με τέτοιες μεθόδους… Κάποια στιγμή όρθωσε λίγο το ανάστημά του κ αφού μου έβαλε το πλαστικό άρχισε μια εντελώς μονότονη, επαναλαμβανόμενη κ μηχανική πίπα… Σε όλα αυτά προσθέστε κ κάτι βογγητά που να μην πω τι μου θύμιζαν… Εγώ τη χούφτωνα μπας κ δω προκοπή αλλά με το να διαπιστώσω το πόσο πλαδαρή είναι ξενέρωνα ακόμα περισσότερο… Με τα πολλά υπήρξε μια υποτυπώδης στύση κ αρχίζουμε…

Της υποδεικνύω το ιεραποστολικό κ αφού στήθηκε καλά άρχισα να δίνω πόνο αλλά εκείνη από συμμετοχή, ωσεί παρών… Ανεχτική στο σφυροκόπημα αλλά όχι στις εναλλαγές καθώς κάποια στιγμή της σήκωσα τα πόδια κ τα έβαλα στους ώμους μου, κ χωρίς να έχουν περάσει ούτε 2 λεπτά μου ζήτησε να της τα κατεβάσω γιατί είχε κουραστεί… Τη γυρνάω στα 4 μπας κ συγκεντρωθώ αλλά κ εκεί ενώ στήθηκε μια χαρά κ άντεχε κ στο σφυροκόπημα μου έκανε παράπονα ότι την πονούσα έτσι όπως την τράβαγα από τη μέση… Δε νομίζω να είμαι τόσο δυνατός ώστε να μην υπολογίζω τη δύναμη μου… Μετά από αρκετή συγκέντρωση κ σφυροκόπημα τελείωσα κ της ζήτησα να ξαπλώσει για να στραγγίξω κ ακούστε τι έγινε… Μου λέει ότι δεν μπορώ λόγω του ότι βρισκόμασταν αρκετά ψηλά στο κρεββάτι.. Πανεπιστήμιο θέλει γαμώ το φελέκι μου να τραβήξει τα πόδια της προς τα κάτω ξαπλώνοντας παράλληλα…? Ελπίζω να καταλάβατε τι εννοώ… Αφού σηκωθήκαμε άρχισε να λέει με αφορμή αυτό το σκηνικό διάφορες μαλακίες προορίζοντας τις για αστεία με ατυχή όμως κατάληξη….

Με ευχαρίστησε, με χαιρέτησε κ αποχώρησε…

Με λίγα λόγια μια εντελώς μέτρια στα όρια της κακής η εμπειρία με την συγκεκριμένη… Φυσικά δεν συστήνεται….

Να είστε όλοι καλά κ να περνάτε καλά…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
KRITIKOS1985
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
367
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού