Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 80 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη ξημερώματα Πέμπτης γύρω στις 02:00 μ'έμενα πολύ καυλωμένο μετά από κουραστικό,βαρετό,ανούσιο,πιρφόρικο ταξίδι (φυλακή σκοπούν και περισκόπιο 08/12) με την F-462,τα είχα μαζέψει εδώ και οχτώ μέρες οπότε καποια έπρεπε να πάρει τα χοντρά.Το πρωί της Τετάρτης είχε προηγηθεί έντονο καραμούζιασμα με την σάπια,χοντρή ελλεινίδα υπόλογό μου οπότε ήθελα και να εκτονοθώ μ'ένα σκληρό γαμήσιΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Επέλεξα την Αντζέλικα,μιλφ με βυζάρες σαν τους κρεμαστούς κήπους της Βαβυλώνας,απαλό δέρμα,υπέροχη κωλάραΓλώσσαΓλώσσα.Φορούσε ένα πράσινο προκλητικό φόρεμα,το οποίο μ'άφησε να βγάλω και αμέσως όρμησα πάνω στις βυζάρες της τις οποίες έγλυψα με μανίαΓλώσσαΓλώσσα.Ξπλώσαμε μαζί στο κρεβάτι και ξεκίνησαν τα γλωσσόφιλα.Η πίπα της ήταν μικρή σε διάρκεια αλλά πολύ βαθιά(δεν έκανε ακάποτο όπως με είχε προηδοποιήσει ο μπέμπας).Ανέβηκε από πάνω μου όπου άρχισε να κουνιέται σε χαλαρό ρυθμό και μετά εγώ την γύρισα για ιεραπόστολο,όπου πραγματικά της έδωσα το μουνί στο χέρι(μάρτυρες μου ο μακης1985 και ο μπέμπας οι οποίοι ήταν έτοιμοι να πιρφορίσουνΚουλΚουλ).Μετά την γύρισα στα 4 για πισοκωλλητό ενώ ταυτόχρονα της έδινα και μερικά κωλοσκαμπίλια.Το τέλος δεν άργησε να έρθει μιας και άδειασα τα ρυζόγαλα που έπηζα πάνω από βδομάδαΚουλΚουλ.Σίγουρα από τα καλύτερα γαμήσια μου στο μετάξι και από τα πιο τίμια 10ευρα

Υ.Γ 1:Το δωμάτιο δεν ήταν όσο καλτ το ήθελα,μιας και είχε μόνο μια μικρή δόση ποδαρίλας και μόνο μια συσκευασία καπότας πεταμένηMoney MouthΣπασίκλας.

Υ.Γ 2:Είχε προηγηθεί αρμένικη επίσκεψη της ομάδας στην Κορίνα του μπέμπα,με αποτέλεσμα να ξεκαβλώσω τελείως,αν και είχα γίνει τούρμπο ξαναβλέποντας την βραζιλιάνα μου την Τερέζα αλλά και την Κατερίνα το κορίτσι του σπιντΧαμόγελοΧαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Αντζέλικα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.495
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαρτίου, 2012
Στρατηλατη τα σεβη μου για το σκληρο απαξιωτικο γαμησι που εριξες...Κουλ
Κριμα ομως που τοσο ριζογαλο πηγε χαμενο στην καποτα, επρεπε να το ριξεις πανω της Λύπη
C
COBRA1986
23 Μαρτίου, 2012
σωστός ο μπέμπας!!!!!

προσκύνησα τον Στρατηλάτη όταν ακούσαμε το πόσο δυνατά ξεκώλιασε την κοπέλαΚουλ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2