Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 34 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η Σονια ειναι ενα σχετικα ομορφο καστανο κοριτσι απο τη Λιθουανια γυρω στα 25 χρονων,με μετρια βυζακια και κωλαρακι με τα πρωτα ιχνη κυτταριτιδας και πλαδαρη κοιλια.Το σωμα της γενικα ειναι χαλαρο,μιλαει τελεια ελληνικα και το ψαρωτικο χαμογελο της στο σαλονι σε συνδυασμο με τα 50ε που ζηταει για κωλαρακι με εκαναν να μπω μιας και υπο αλλες συνθηκες δε θα με τραβουσε για να πω την αληθεια.

Με την εισοδο της στο δωματιο ειχε ακομα αυτο γλυκο παιχνιδιαρικο χαμογελο οποτε σηκωθηκα ορθιος για να αρχισει το πρωτο χαμουρεμα.Δε μου αφησε πολλα περιθωρια ομως μιας και απεφευγε φιλια και χουφτωματα και για πουτσοτριψιμο ουτε λογοςΘυμός.Ειδα οτι δε μασαει ετσι οποτε την ξαπλωσα στο κρεβατι κι επεσα πανω της σε μια 2η προσπαθεια να της παρω τον αερα αλλα εκει με ειχε σε αποσταση και επιασε αμεσως την καποτα και μου την περασε σε μισοσηκωμενο πουτσο και οπως ηταν επομενο υπηρχε και αερας μεσα.

Ξαπλωνω ανασκελα για πιπα ενω αυτη στηνει τον κωλο της εντελως απο την κατω πλευρα ωστε να μην μπορω να πιασω.Η πιπα της ηταν βιαιη με ταση να στραγγαλισει τον πουτσο μου και με το κλασσικο λαθος να τον γυρναει προς τα κατω αντιθετα απο τη φορα της στυσης.Δεν πολυκαυλωσα κι ετσι οποτε την παροτρυνα να μου γλειψει τις ρωγες και να μου χαϊδευει τα φρεσκοξυρισμενα αρχιδια και την κωλοτρυπιδα και να προσπαθησω εγω με παιξιμο να καυλωσω.Δεχθηκε και κατι εγινε ετσι,για αρχιδογλειψιμο φυσικα ουτε λογος,οποτε την εστησα στα 4 εβαλε λιγο τζελ και πηγα κατευθειαν για την τρυπα.Παρα πολυ στενος κωλος,κακο στησιμο και δε μ'αφησε να της χωσω λιγο δαχτυλο να χαλαρωσει οποτε επρεπε να κανουμε ολοκληρη ευθυγραμμιση μεχρι να πετυχουμε τον στοχο.Με τα πολλα μπηκα τελικα εκανε καναδυο αχ βαχ αρχικα αλλα μετα ηταν τελειως αναισθητη.Καποια στιγμη ξενερωσα οποτε της λεω να αλλαξουμε και να ξαπλωσει ανασκελα με μαξιλαρι κατω απ'τη μεση.Εκει δε σηκωνε καλα τα ποδια ωστε να ανοιξει η τρυπα,η καποτα ηταν γεματη αερα μεσα,εκλασε και το μουνι της τοσο δυνατα που ηταν σαν κανονικη κλανια,με ξενερωσε εντελως οποτε της τον βαζω στο επισης παρα πολυ στενο μουνι με τα χιλια ζορια μπας και τελειωσω ετσι.Δεν εγινε τιποτα κι ετσι οποτε ξαπλωσα να μου την παιξει για να τελειωσω.Το παιξιμο ηταν σχετικα καλο με χαϊδεμα αρχιδιων παλι οποτε οταν ηρθε η κορυφωση την ζητησα να καβαλησει πολυ γρηγορα απο πανω ωστε να χυσω μεσα,το μαλακισμενο εκανε με το πασο της οποτε εχυσα σε ενα ενδιαμεσο σταδιο αναμεσα στο κενο και στη διεισδυση και φυσικα δεν ευχαριστηθηκα καθολου.
Ντυθηκε πολυ γρηγορα και αποχωρησε με ενα ξερο γεια...

Συμπερασμα...πεταμενα λεφτα θα ελεγα.Καθολου επικοινωνιακη,σχεδον μηδενικα προκαταρκτικα,κακη τεχνικη σε πιπα και στησιματα.Βεβαια τα 50ε ειναι η χαμηλοτερη τιμη για κωλο αλλα αυτο απο μονο του δε φτανει μιας και δεν κανει κατι ωστε να σε καυλωσει και να καταφερεις τελικα να της γαμησεις τον κωλο.Εκτος αν πας με την πουτσα καγκελο απ'εξω δηλαδη.Τελοσπαντων δεν αξιζει,μην μπλεκετε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Υπηρεσίες
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.372
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαρτίου, 2012
Έτσι μπράβο φίλε Al... Καιρός είναι να αρχίσουμε να ξεσκαρτάρουμε τη σαβούρα και να δίνουμε τα λίγα που μας μείνανε εκεί που τα τιμούνΣπασίκλας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1