Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 69 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
λοιπον θα αναφερω εχουμε και λεμε η επισκεψη εγινε την προηγουμενη εβδομαδα απο δευτερα εως τεταρτη καποια απο αυτες τις μερες το πρωι παντα την προηγουμενη νυχτα ειχαμε βγει με εναν φιλο για τσαρκα στην 2 προς 3 βραδινη-μεταμεσονυκτια αυτο που θυμαμαι χαρακτηριστικα στο φυλης 65β εκεινο το βραδυ ηταν μια μικρουλα κοκκινομαλλα αδυνατη πετιτ κοπελιτσα με μακρια ισια μαλλια αδυνατη προς ανορεξικη και κοντουλα σαν παιδακι ενα πραγμα με το με ειδε ορμηξε επανω μου και οπως καθομουν στο παγκακι μου μπαστακωθηκε στο πουτσο και με παρακαλουσε να μην φυγω και την κανω με φιλια στο μαγουλο προσπαθουσε να με κρατησει καθηλωμενο οπως οπως ο φιλος μου να εχει σκασει στα γελια και εγω να μην ξερω τι να κανω μεχρι που με κοιτουσε καταματα τοσο επιμονα παραπονεμενη μεσα στο ημιφως λεγοντας μου " αμα μ αφησεις και φυγεις να δες θα κλαψω αληθεια" ενα τεταρτο απλως καθομασταν εκει αγκαλιασμενοι θυμηθηκα την γνωστη ρηση " καταβαθος οι πιο ανιδιοτελεις πραξεις και συμπεριφορες κρυβουν παντα τις μεγαλυτερες θλιψεις" αβυσσος η ψυχη της γυναικας το μουνι απλα χαος και απειρο να μην ξεχνιομαστε παμε στην τατιανα την επομενη το πρωι καβαλαω την μηχανη και μετα απο καποιες επισκεψεις σε καποια που ειδα φτανω σε αυτο στην περγαμου με το που βλεπω την γκομενα μενω με ανοιχτο το στομα φορουσε διχτυ νεαρουλα μεγαλα καπουλια και οι βυζοι της ξεχειλιζαν απο παντου αλλα φαινοντουσαν τουμπανο και στητοι σκαω αμεσως το εικοσαρικο στην τσατσα και περναω δωματιο δεν αργησε να ερθει και ξαπλωσε διπλα μου και με αφησε να χουφτωνω απαλα τις βυζαρες της αμαν λεω τι μουναρα ειναι αυτη ρε? πωωωω θα με κανει να χυσω λεμε!!! ετσι την εβαλα να με τσιμπουκωσει οπως ημουν στο κρεββατι αραχτος ενω απο τον καθρεπτη θαυμαζα την μουνοτρυπα και το κωλο της η πιπα της απλα δεν υπαρχει αργο αισθησιακο γλυψιμο απο πανω μεχρι κατω οχι ντιπ αλλα με τρομερη μαεστρια και υπομονη και υστερα απο προτροπη μου εριξε κανα δυο φτυσιματα στον πουτσο μου και συνεχισε τι αλλο να περιγραψω πραγματικα με απογειωσε ο τροπος που το εκανε και εδειχνε να μην ειχε καθολου αγχος η βιασυνη και να το απολαμβανει σαν να ημουν με την κοπελα μου ρε γαμωτο ακομα δεν μπορω να πιστεψω την ανεση που ειχε για να καθυστερησω το χυσιμο σηκωθηκα ορθιος και της ειπα να συνεχισει ετσι χαλαρα και ωραια μεχρι να τελειωσω εσκυψε λοιπον στον πουτσο μου επιασε τα κοκκινα μακρια μαλλια της πισω και εκανε τα δικα της στον καθρεπτη αυτα τα οπισθια με ερεθιζαν ακομα περισσοτερο ειχε ηδη περασει ενα δεκαλεπτο ετσι και δεν μπορουσα να τραβηξω αλλο πριν καλα καλα το καταλαβω της τα πεταξα μεσα στο στοματακι της με στραγγιξε και τα εφτυσε διακριτικα στον νιπτηρα παρα πολυ καλη συνευρεση που πληρουσε ολα τα στανταρ τα δικα μου παντα φοβερο σωμα σφιχτο αρκετα θεικη πιπα και χαμογελακια γλυκα θα πρεπει να ξαναδοκιμαστει για σεξ αυτην την φορα βεβαιως!!! πριν αποχωρησει απο μενα προσπαθησα οσο ντυνοταν στον καθρεπτη και κουνοντας καυλιαρικα τους γοφους της στους ρυθμους της μουσικης του ραδιοφωνου να υπολογισω την ηλικια της μαλλον περιπου τα εικοσιπεντεΧμμμ; ανετα θα μπορουσε να ηταν η γκομενα μου και εγω θα εχυνα ατελειωτα για παρτι τηςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο το δωματιο οκ η τσατσα πολυ συμπαθητικη εφυγα ανεβασμενος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
6
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού