Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπον χυστες μου καιρος καποιος να γραψει για αυτο το νεο καυλακι την Αλεξανδρα. Περασαμε προχθες και μου επεσε το σαγόνι οταν την ειδα. Τι μουνι ειναι αυτο?!?! Πιτσιρικα ψηλη (κοντα στο 1,80 την κοβω) μελαχρινή, αναλογιες μοντελου, κωλαρά, βυζαρες αρμονικές με το σωμα τις (ουτε πολυ μεγαλες ουτε μικρες) και ενα συμπαθητικότητο προσωπακι. Φοραγε μαυρα εσωρουχα που τονιζαν το ασπρο δερματακι της και ειχε ενα τεραστιο τατου σα τραιμπαλ πανω απο τη κωλοχαραδρα. Ρουμανικο αλογο κουρσας, πιπινακι απο τα λιγα. Χθες πηγα να τελιωσω αυτο που η φυση με προσταζε να κανω, με λογα λογια να γαμισω αυτο το θεσπέσιο πλασμα και ας ηταν φόλα... χαλαλι τετοια μουνια τα τιμωρεις οποσδηποτε οταν για ανταλλαγμα δινεις μονο 20 ευρω...

Στους έρημους δρομους της Φυλης ελάχιστοι χυστες κανουν τσαρκα και στα σπιτια πολυ υποτονικότητα. Μπαινουμε στο συγκεκριμενο τσαρδι που ειναι ενα απο τα μικροτερα αλλα και απο τα πιο περιποιημένα μπουρδελακια της Φιλης. Φυσικα δεν αφηνω το χρονο να παει χαμενος και ζηταω απο τη τσατσα να με βαλει μεσα. Ρωταει "ποια κοπελα απο τις δυο?" και δειχνω την Αλεξανδρα και λεω "αυτη φυσικα!(η αλλη ειναι το κοντοπουτανο Νικολετα)

Μπαινω και γδυνομαι και περιμενω ορθιος να της καυλαντισω στα καπακια γιατι ειμαι σιγουρος οτι δε θα αργισει να μπει έλλειψή πελατιας και διαθεσιμων δωματιων αφου το συγκεκριμενο τσαρδι εχει μολις 2 για 2 πορνες αρα καθε δευτερολεπτο ειναι πολιτιμο και οι κοπελες δε αφηνουν τους πελατες να περιμενουν με κίνδυνο να μενουν πελατες εξω να περιμενουν(αρα να φυγουν αν βαρεθουν).

Σκαει το κοριτσι μας με χαμογελο και ευγένεια αλλα και με ατσουμπαλο στυλ, πραγμα που δειχνει την απειρια της. Δεν ξερει γρι ελληνικα. Ουτε αγγλικα ξερει. Οταν λεμε δε ξερει εννοσουμε δε ξερει ουτε καν τα βασικα... Παλι καλα που ξερω εγω καμια 20ρια λεξεις στα Ρουμανικα γιατι αλλιως θα επεφτε μουγκαμαρα. Χαίρετε που καποιος της μιλαει στη γλωσα της και με αρχιζει στην ακατασχετη παπαρολογια στα ρουμανικα χωρις να καταλαβαινω Χρηστο αλλα δε με νοιαζει γιατι ταυτοχρονα την μπαλαμουτιαζω και την καυλαντιζω στα ορθια, οπου με τα τακουνια μου ριχνει μισο κεφαλι Money Mouth

Ειμαι ετοιμος να γαμισω σε δευτερολεπτα αλλα την βλεπω οτι θελει να μου κανει πιπα και ξαπλώνω και την αφηνω απο περιεργεια. Συντομα αισθανομαι το προφυλακτικο να με τυλίγει και το ζεστο στομα της να με πιπωνει. Δεν εχω ιδεα αν εινα ικαλη η πιπα της γιατι ειμαι ηδη σκληρος και κυριως γιατι εχω τρελαθει να χουφτώνω τα πανεμορφα βυζια της, την κωλαρα της και να βαζω δαχτυλακι στο λαχταριστο μουνι της.

Περναει δε περναει 1-1,30 λεπτο και της λεω "ξαπλωσε τωρα να σε σκισω" στα ελληνικα που φυσικα δε καταλαβε απο της λεξεις αλλα σιγουρα καταλαβε απο τη διεθνη γλωσα του σωματοςΚουλ. Ανοιγει τα ποδια και χαμογελα αμήχανα και στα ρουμανικα μου ψελλίζει κατι που μαλλον ηταν προτροπή να μπω σιγα μεσα της. Μπαινω στο μουνακι που εχει κρεμα αλλα εχει καλη αισθηση αλλα πριν προλαβω να χαρω εχει κλεισει τα ματια και δειχνει στο προσωπο της σημάδια πονου... Ω ρε πουστη μου λεω παλι τα ιδια...

Μπαινοβγαίνω προσεκτικά και απαλα αλλα η καυλα μου μεγαλώνει ολο και περισσότερο τωρα που βλεπω τη φατσα της και το κορμι της απο κατω μου, και μυριζω το αρωμα της που με τρελαίνει...στο3λεπτο την γυρναω στα 4 και με θεα τη κωλαρα της και το τατου αρχιζω να ανεβαζω ρυθμους ολο και πιο δυνατους. Εχει παρει καλη σταση, πραγμα που δε περιμενα...

Αρκετα λεπτα γαμαω δυνατα σε αυτη τη σταση και εχω τρελαθει απο καυλα. Συνεχιζω ετσι και ψιλοκρατιεμαι να μη τελιωσω . Η υπηρεσια λαμπει δια της απουσια της πραγμα που μου κανει εντυπωσιάζει αν και εχει σιγουρα περασει 10λεπτο απο τοτε που η κοπελα μπηκε μεσα! Δε με χαλαει καθολου φυσικα! Τη γυριζω παλι στα 4 αλλα εγω παει στα πλαγια του κρεβατιου ορθιος, σταση που βολευει με την συγκεκριμένη γιατι με τις ποδαρες της φερνει το κωλομερι στο ιδανικο υψος για ξεσκισμα. Μπονους οτι στο πλαι του κρεβατιου που ειναι κολλημένο στο τοιχο υπαρχει καθρεφτης και ετσι βλεπω και το προσωπο της απο εκει την ωρα που τη ξεσκιζω! Γαμαω και το απολαμβανω στο μεγιστο! Η κοπελα μαλλον ζεσταθηκε για τα καλα και δείχνει να μη μασαει τιποτα, ισαι-ισα δείχνει να το απολαμβανει και τριβει το μουνι της.

Η ωρα παιρναει ευχάριστα αλλα φοβαμαι οτι η τσατσα θα φωναξει και της κανω νοημα να τελιωσω εξω με μαλακια πραγμα που δε τη χαλαει αλλα μου λεει στα Ρουμανικα "στο προφυλακτικο". Οπως τον παιζω με τη καποτα βλεπω οτι κανει κινηση και τον βαζει στο στομα της παλι! "Καλοοοοο" λεω απο μεσα μου και παιρνω θαρος και την ξαπλώνω απο πανω μου σε σταση 69 και γλυφω τη μουναρα της ενω με πιπωνει... και ας ειχε κρεμα το μουνακι της ειχε πολυ καλη γευση (ή ειμαι τοσο καυλωμενος που δεκαταλβαινω θα οει καποιος και ισως εχει δικιο) Με τα πολλα χυνω πανω στο 69 με μεγαλη απολαυση! Την φιλαω στο μαγουλο και χαιρετιόμαστε οπου παλι μου σκαει το χαμογελο που με τρελενει...

Η νεα ειναι απειρη αλλα οχι ξεπετα! οχι τουλαχιστον ακομα... Αξια! Θα τιμιθει ξανα συντομα!

Στο δωματιο εμεινα κοντα στο 20λεπτο και δε με ενόχλησε κανεις... πολυ παραξενο για αυτο το σπιτακι! Γιαυτο και ο καλος βαθμος στη τσατσα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 21, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Kωνσταντίνος Πλεύρης
Μέλος
Εγγραφή:
29 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
0
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαρτίου, 2012
Λιγο πιο σκουρο γυφτε δερμα να χε!
22 Μαρτίου, 2012
πρωι ή απογευμα?
22 Μαρτίου, 2012
Τυπε kostas34 απόγευμα.

Ιππότη αντιθετα εμενα μου αρεσουν τα Ρουμανακια να ειναι ασπρα σα το γαλα! Εχω μεγαλο κολλημα με το Ρουμανικο μουνακι... το εχω αναγκη! Κουλ
X
xlexlekias
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3