Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ΚουλΒραδακι,Τεταρτης!{λιγες Καυλες}ωραια,βραδυα,ειπα, να ξεδωσο.Βγαινω,ντουγρου,για Φυλης!Λιγος,κωσμος.Καθολου,ξενοι!{Ευχαρηστω,για μενα}Εχω,ενα κακκο,η καλλο.Δεν ξερω,βαριεμαι,την τσαρκα.Μπηκα,σε,3 σπιτακια,και κατεληξα,στο,Φυλης59,στο ισογειο.Βρηκα,την,Ντιανα!Ωραιο,στητο,στηθος.Τουρλωτος,Κωλος.Μαλια,κοντα,και,γενηκα,παρουσια,Καυλοτικη!Η Υπηρεσια,με βραχναδα,ισως,απο πολλα τσιγαρα μου λεει,το προγραμα!Δηνω,το εισ/ριο{Φουλ,προγραμα]και μπηκα.Δεν αργησε,να ελθη,γιατη,ειμουνα,και μονος.Τη κανω?με ρωτησε,και,αρχησε,το Ρουφηγμα,δηχως,το σκουφακι.Γλυψιμο,παντου,Πουτσας,Αρχιδια,και γενικα,παντου!Το τσιμπουκι,τελειο!Εβγαζε,αναστεναγμους,που γουσταρω.Χαιδεμα,στην τρυπα μου,που καυλονω,πολλυ!Στησιμο,στα τεσσερα!Αφου,μου ειχε,περαση,το σκουφακι,Μπηκα,μεσα,στο καυτο,Μουνακι της.Ζητησα,Κωλο,αφου ειχα πληρωσει,εχξτρα.Βαζωντας αρκετη,κρεμα,μπηκα,στο,Κωλαρακι της!Βωγγαγε,απο τη στενωτητα,που ειχε!Καυλα,πολλυ!προσπαθουσα,να μπαινω,απαλλα!Δεν αργησα,να νιοσω,οτι,φθανη το τελος!ΧΥΝΩ!φωναζω,καιαυτο,εγηνε!Σηκωθηκε,σιγα,μου εδωσε,ενα φιλι,στον λαιμο,και αναχωρησε,με μια Καλη Νυχτα!Φευγωντας,η ερημια,ειταν αρκετη στην Φυλης!Με γρηγωρο,περπατημα,στο,Αμαξι,και,σπιτι,για υπνο.Ξελαφρωμενος,απο,το γλυκο, Γαμησι,της Ντιανας!!:Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Ippotis69
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
30
Πόντοι:
246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαρτίου, 2012
πραγματικός Ιππότης! Χαμόγελο
22 Μαρτίου, 2012
Ένας γνήσιος Ιππότης δεν επιτρέπει στα ματάκια των αναγνωστών του να τσούζουν!Θυμός
22 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΕμμμμΞερω,τη ενωεις,φιλεΝτροπήmysterious!ειναι,κατι,που δεν ειμαι,και ο μονος! Δεν γηνεται,να το φτιαξω!ΣΟΡΥ!
22 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν είσαι του 69 άρα 43, πάω πάσο. Αν είσαι κάτω των 35 προσπάθησέ το. Το οφείλεις στον εαυτό σου. Με όλο το συμπάθειο. Να είσαι καλά.Χαμόγελο
22 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΣΟΡΥ ???? Χμμμ; Χμμμ; Μήπως θέλει δυο Ρ?

ΣΟΡΡΥ?
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5