Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Περιοχή εύκολα προσβάσιμη με μηχανή. Προσοχή στα κλεφτρόνια...έκλαψα ένα παπί που μού'φαγαν πριν από κάμποσα χρόνια.

Χώρος από αυτούς που δεν ταιριάζουν σε μια γλυκιά Ουκράνα. Η κατάσταση εσώθη από τα καθαρά σεντόνια και τον τακτοποιημένο χώρο του εσωτερικού δώματος που επέλεξα.

Η σινιόρα ρεσεψιονίστ έφαγε μια κίτρινη, γιατί ενώ ανακοινώνει ότι δε βιάζεται η κοπέλα στο δωμάτιο...βιάζεται η ίδια και την φωνάζει στο 10λεπτο.

Η Ουκρανίτσα μου θύμισε προσωπικά βιώματα. Μυρωδιά, υφή δέρματος και ερωτική συμπεριφορά χαρακτηριστική μιας σχολής που πάει στην ιδιοσυγκρασία μου.

Ένα αέναο, γλυκό χαμόγελο, χάδια, άχνα από κουβέντες...Πέρασμα του αδιάβροχου και πίπα απολαυστική. Με δική της πρωτοβουλία καβάλημα και η κλασική Ουκρανική παλινδρόμηση..Τό'χει.

Στα 4 πανέμορφη θέα, με τη μέση δαχτυλίδι κι ένα κωλί χάρμα. Τα κόκαλα της λεκάνης της ιδανικές ερωτικές λαβές. Αυξομείωνα την ένταση της διείσδυσης και το απολάμβανα.

Στο ιεραποστολικό άδραξα την ευκαιρία να την μυρίζω-φιλάω απαλά στο λαιμό-μάγουλο-ώμο μέχρι να με σφίξει απάνω της στην καίρια στιγμή.

Με κράτησε μέσα της τουλάχιστον 3 λεπτά μετά, μέχρι η σινιόρα να την φωνάξει.
Την ευχαρίστησα, 2 μαγουλόφιλα και χαμογελαστή αποχώρηση.

Τα λεπτά κύλισαν αρ-μονικά και προσπέρασα το κόλλημα της καλτίλας. Καλό το πλασματάκι κι ευγενικό. Δεν ενδείκνυται για σφυροκόπους πυρφόρους, αλλά είναι συνεργάσιμη και ανεκτική.

Κι οι μέλισσες πέρα-δώθε.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
11.733
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NICK TRIVE, Sproxe Garsia, Jim25jim

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαρτίου, 2012
τα προσωπικά βιώματα μας κρατάνε... τόσος πόνος, αλλά και τόση χαρά! Χαμόγελο
22 Μαρτίου, 2012
αχ μελισουλα αχ μελισακι!!!!μετα απ ολα αυτα λεω να ξαναγυρισω φυλης το vfm ειναι καλυτερο απ του μεταξιου νομιζω...
22 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δε γνωρίζω παίχτη μου περί Μεταξιού. Με το ζόρι ανέχομαι την καλτίλα της Φυλής...αν και σε λίγο θα αποτελεί και αυτή μια γλυκιά ανάμνησή μου....Money Mouth
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3