Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
μετα το φιασκο με την αλλη ειπα να παω στα σιγουρα..επισκεψη γυρω στις 21:15..κοπελα η ιωαννα την ξερετε ολοι φανταζομαι..μελαχροινη υψος 1,65-1,70 οραιο σωμα και βυζακι και πολλυ ομορφο προσωπο ειδικα οταν χαμογελαει...δεν την ειχα δοκιμασει αν και την ειχα δει πολλες φορες αλλα ενα χαμογελακι πονηρο που μου εσκασε στο σαλονι με επεισε! οι γνωστες αγκαλιες οταν μπηκε στα ορθια της εγλυψα λιγο τα βυζακια αλλα φανηκε να μην της αρεσει το σαλιο (το δικο μου τουλαχιστον)και το σκουπισε με το χερι της το εκανε ομως με ενα τροπο που δεν με ξενερωσε..εκει μου ειπε πως ηταν πτωμα και μπορει να εχει και ματι και θελει να παει σπιτι της και να κοιμηθει μεχρι μεθαυριοΧαμόγελοτης εκανα και εγω λιγη πλακα οτι θα την ξεματιασω και πως ειναι πολυ ομορφη και τη ματιαζουν οι πελατες και αυτο ηταν εβαλε τα γελια και ολα εγιναν πιο προσιτα!της ζητησα να με χαιδεψει στο στηθος με τα νυχια της τα οποια ειναι πολυ περιποιημενα και το εκανε ενω ειχε κατσει πανω στο μπουτι μου,ειχα γινει καγκελο!!περασμα καποτας και μια πιπα αρκετα καλη και σε διαρκεια και σε παθος με βογκητα..1η σταση αυτη απο επανω αλλα κρατουσε καπως αποστασεις απο εμενα και δεν πολυβολευε για εντονα πραγματα και γυρισμα σε ιεραποστολικο οπου εκει εδωσα γαζι και εχυσα με τρελα!!!μιλησαμε λιγο και αποχωρησε..ο χωρος καθαρος η τσατσα Ναντια ευγενεστατη και ολα πηγαν οπως επρεπε!!ισως καποια στιγμη ξαναπαω αν και υπαρχουν και καλυτερες υπηρεσιες σιγουρα ομως δεν το κλαις το δεκαευρω!καλα να περνατε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 21, 2012
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού