Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ενώ περιδιάβενα έναν δρόμο κοντά στους δρόμους της αμαρτίας είπα να πάρω τηλέφωνο έναν κολλητό μου (ΠΙΣΤΟΛΕΡΟ και αυτός και μεγάλος καυλιάρης), γιατί όσο να'ναι έχει γράψει ιστορία σε αυτόν τον δρόμο! Εκεί που μιλούσαμε λοιπόν, σκέφτηκα τις τσάρκες που κάναμε πιο παλιά και τα γαμήσια που του έχω υποσχεθεί όταν θα έρθει (ναι δεν είναι από Αθήνα)... και αποφάσισα να δοκιμάσω εγώ κάποια στανταράκια για να έχουμε στο μυαλό μας σε περίπτωση αποτυμένης μπουρδελότσαρκας...
'Ετσι λοιπόν είπα να επισκεφθώ την μικρή μας (στο μάτι μόνο) Κάρμεν. Μου είχε μείνει στο μυαλό απο τις κριτικές που είχα διαβάσει για αυτήν και για αυτό πήγα αμέσως στο εν λόγω μαγαζάκι! Κλείνω το τηλέφωνο στον κολλητό μου στις 3.50,στις 4 έσπρωχνα την πόρτα του μαγαζιου... Μπαίνω μέσα, βγαίνει η γριά και μου λέει 25, της λέω πολλά είναι ... μου λέει άντε επειδή έρχεσαι 1η φορά εδώ 20! Χαμογελάω, της δίνω το μπλε τεμάχιο και μπαίνω στο δωμάτιο 3! όλα μέσα καθαρά, τσοντούλα στην TV άλλα χωρίς να ξέρω πως να πατήσω το play και εβλεπα συνέχεια την ίδια εικόνα... Μετά απο κανα 15λεπτο ακούω τα χτυπήματα απο τα γοβάκια να πλησιάζουν, ανοίγει η πορτα και μπαίνει μεσα Η ΚΑΡΜΕΝ... Εκεί έμεινα ΜΑ ΛΑ ΚΑΣ! σοκολατί χρωματάκι στο δέρμα με ασπρα τα σημεία που πιάνει το μαγιό στην παραλία....
Ανεβαίνει λοιπόν επάνω μου, ξεκινάει να με γλύφει παντού και αφου με κάνει τελείως άλογο μου φοράει το σκουφί και αρχίζει την πίπα, δεν μπορώ να πώ οτι ήταν τέλεια αλλά δεν με πολυενδιέφερε, με ενδιέφερε κυριώς να την δοκιμάσω στο γαμήσι. Την σταματάω λοιπόν και της λέω -Κάνε τα δικά σου- χαμογελάει, ανεβαίνει επάνω στο άλογο και αρχίζει να ιππεύει με πόνο... Εκεί μπουρδελιάρηδες τα έχασα, μεγάλο όπλο η μικρή όταν καβαλάει... ήθελα τόσο πολύ να την σκίσω στα 4 αλλά δεν πρόλαβα(???δεν ήθελα???) να την κατεβάσω! Έτσι μετά απο ένα 6άλεπτο καβαλίκεμα δεν κατάφερα να κρατηθώ και έριξα τα σκάγια... 'Ηθελα πολύ να τις σκίσω το μουνάκι με θέα την κωλάρα της αλλα της το κρατάς για την επόμενη φορά!

ΥΓ1 Ελπιζω να μην σας κούρασα, είναι το 1ο μου σχόλιο! και ορμάτε στο μικρό μάγκες!
ΥΓ2 Το φιδίας δεν έιναι τυχαίο ψευδόνυμο

ΝΤΟΝΤΟ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΣΟΥ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 19, 2012
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού