Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 242 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συναντηση με την Αλεξάνδρα υστερα απο συμβουλη του πιπινολάτρη χαρντκορά.
Την ειχα δει σε πολλες τσαρκες μου, ενω συνηθως ανεβαινε πανω μου, μου τον επιανε και με φιλαγε στο λαιμό.
Ειναι σχετικά ωραίο πιπινακι, πολύ μινιον. Και επειτα απο τις καλες συστασεις πείστικα για δοκιμη.
Η κοπελα ειναι γυρω στο 1,53, ξανθουλα με ωραιο μικρο κωλαρακι και ομορφα μπλε ματακια. Τα στηθακια της ειναι σχεδον πλάκα, με ωραία ρωγούλα.
Ηρθε χαμογελαστη και ευθυμη στο δωματιο με αγκαλιτσες ενω μου ειπε οτι ειναι απο την Σερβία(της Αλβανίας φανταζμαι εγω). Μετα απο τις σχετικες συστασεις, συνεχισαμε με φιλακια, ενω εγινα τουρμπο στη θεα του ομορφου ,μικρου σωματός της και των αισθησιακων φιλιων της στο λαιμο μου.
Κανει ελευθερο στοματικο, όχι κατι το ιδιαιτερο, λιγο ρηχο με ωραια παιχνιδισματα της γλωσσας στο πουτσοκεφαλο.
Για αρχη ανεβηκε απο πανω όπου καβαλησε ωραία, ενω ηταν αρκετα στενουλα με πολυ ωραια αισθηση.
Μετα απο λιγο την εβαλα ιεραποστολικο, όπου την γαμησα δυνατα με αυτην να βγαζει όμορφους αναστεναγμούς, ενω εντεινονταν περισσοτερο, όταν την φιλουσα στο λαιμό. Σε μια ηρεμη ατμοσφαιρα και μεσω της αρκετης ωρας που περασε στα προκαταρκτικα, ειχαμε πλησιασει το 10λεπτο και η τσατσαρα αρχισε να χτυπαει πορτα ΘυμόςΘυμός
Η Αλεξανδρα ευτυχως δεν βιαστηκε και την εβαλα πισωκολλητα, όπου χαιδευα το πανεμορφο κωλοτρυπιδάκι της και τελείωσα πανηγυρικά ευχαριστημένος.
Αρκετά καλη η γκομενιτσα και με αντοχη στο σφυροκοπημα, αν εκανε και τελειωτικο θα ηταν στανταρακι μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 13, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
1.263
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού