Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεγάλο χαμόγελοκαλησπερα σε ολη την παρεα,πριν ξεκινησω την κριτικη θα ηθελα να σας ενημερωσω ποσο πολυ σημαντικο ειναι το bourdela.com,γιατι μπορουμε να κανουμε κριτικη,οχι για να τιμωρησουμε,αλλα να διορθωσουμε κατι που δεν μας αρεσε.Λοιπον επειδη στην ζωη μου εχω μαθει να ειμαι δικαιος,αποφασισα να δωσω μια δευτερη ευκαιρια,και να παω στην φιλη μου την Γιαννα ,κυριως για να δω αν εχει διορθωθει κατι.Μπραβο στο αφεντικο του μαγαζιου που φαινεται οτι μας διαβαζει,και δεν ειναι κομπλεξικος καινα δινει σημασια σ"αυτα που γραφουμε.Ολα ηταν απιθανα,η Γιαννα πιο sexy απο ποτε,το δωματιο καθαρο,και κυριως ειδα μια υπηρεσια που ηταν μεσα στο χαμογελο,παρολο που η κριση εχει κτυπησει τους παντες.Ευχαριστω το bourdela.com και ολους εσας που εχουμε το ιδιο ,δηλ το γαμηση,το καλο ομως,και γιαυτο μπαινουμε στην διαδικασια να κανουμε κριτικη,καλο απογευμα σε ολους και θα τελειωσω λεγοντας σας αυτο που μου ειπε η γιαγια μου που ειναι 95 ετων,οταν με ειδε προβληματισμενο για ολη αυτη την κατασταση που υπαρχει στην Ελλαδα,μην ανησυχεις (ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ,ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΑΛΛΑ).Να ειστε ολοι καλα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2012
κοιτα αν ημουν και εγω 95 χρονων τα ιδια θα σου ελεγα...
μαλλον ....αν και της ευχομαι να ζησει πολλα χρονια ακομα....
δεν θα ζει οταν θα ξεμπλεξουμε απο αυτη την κολοιστορια...
κατα τα αλλα μην παιρνεις τα πανω σου εχουμε πολυ δρομο ακομα...
20 Μαρτίου, 2012
καλησπερα συναδελφοι εμενα σε αυτα τα μαγαζια 27α,27β δε με παει πολυ τωρα η κοπελιτσα η γιαννα φαινεται καλη αλλα εγω οταν πηγα εκει πριν κανα τριμηνο εφαγα ξεπετα δεν αξιζει μια δευτερη ευκαιρια εσεις που εχετε παει πολλες φορες τι λετε?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2