Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι στις 12.40 , την Τζούλια την έχω ξαναπάρει στο Διδύμου 18α πολύ καιρό πρίν , είναι μελαχρινή ρουμάνα 26 χρονών λεπτη κοντή κοντά στο 1.62 και έχει πίρσινγκ στη μύτη στη γλώσσα στο μουνί....
σήμερα είχε κάνει και πορνοβάψιμο στα μάτια και ήταν πολύ καυλωτική....μόλις σαλονάρισε πήγε κατευθείαν στην πόρτα την κλείδωσε και μου είπε σήμερα δεν θα φύγεις και το εννοώ...(την βλέπω συνέχεια φ84α και δεν περνάω), η τσα τσα μου έλεγε πέρνα είναι κάλη και της απαντάει η Τζούλια το ξέρει μην ανησυχείς με έχει πάρει στο Διδύμου(μπράβο μνήμη...έχει περάσει πάνω απο χρόνος)...με τα πολλά πέρασα.....έρχεται στο δωμάτιο χαμογελαστή και με ρωτάει γιατι δεν περνάς με φοβάσαι? της λέω όχι γιατί να σε φοβάμαι και απαντάει γιατί θα σε φάω ολόκληρο...και σκύβει και πέρνει τον πούτσο μου στο στόμα της..... έγλυφε ωραία γονατιστή όπως ήταν με εμένα όρθιο χωρίς χέρι φτύνοντας και δύο φορές τον πούτσο μου, έκανε και πέρασμα απο τα αρχίδια ενω με το σκουλαρίκι που έχει στη γλώσσα έκανε ένα πολύ αργό πέρασμα απο την σχισμή του πουτσοκέφαλου μου....την σταμάτησα(για να μην χύσω)της έβγαλα το σουτιεν και το στρινγκ της την ξάπλωσα με ανοιχτά τα πόδια της και άρχισα να της γλύφω το μουνί ένω με τα δόντια μου δάγκωνα το σκουλαρίκι που έχει στο μουνάκι της και το τράβαγα ελαφρα , αυτή καύλωνε και πίεζε το κεφάλι μου πρός το μουνί της , πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση με αυτή απο πάνω , μιά στάση που δεν της πολυ αρέσει.... δεύτερη στάση στα τέσσερα να την γαμάω δυνατά χουφτώνοντας της βυζάρες της , μετά απο κανα 5λεπτο της λέω ότι θέλω το κωλαράκι της ,ένω είχε φέρει κρέμα δεν χρησιμοποίησε , απλά μου ζήτησε στην αρχή με το μαλακό.....μπήκα μέσα της όχι αρκετά έυκολα και μετά απο 5-6 ήρεμες διείσδυσις άρχισα να την γαμάω δυνατά έχοντας αποκτήσει ρυθμό....όταν ένιωσα να έρχεται το τέλος
την γύρισα έβγαλα το προφυλακτικό και με ισπανική έχυσα στα βυζια της ένω αυτή με τα χέρια της κάλυψε το πρόσωπο της για να μην την πετύχουν τα αδέσποτα χύσια.....η κοπέλα είναι για πολύ pse και δεν ξέρω πως μου είχε κάτσει και δεν την είχα ξαναπάρει....έκατσα στο δωμάτιο 15 λεπτά και την συνιστώ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.792
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού