Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 13 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κατάθεση χτες Παρασκευή Βράδυ 16/03/2012 μετά τις 22,00 η ώρα !
Η Μπεκυ από Τσεχία . Πιπίνι 22 χρονών Ξανθός μουναρος 1,60-1,70 μ . με καυλιαρικους μεγάλους βυζους να χορταίνεις να τα πιάνεις να τα φιλάς να ρουφάς τις ρώγες σου κάνει τέλειο ισπανικό και μουνακι καθαρό ξυρισμένο να χορταίνεις να το γλείφεις . (Βλέπε Φώτο στο θρεντ) Χαμόγελο
Προγράμματα:
30 ευρώ το απλό Πιπια με καποτα και γαμησι .
40 ευρώ σπέσιαλ ακαποτο τσιμπουκι και 69 !
50 ευρώ σπέσιαλ ακαποτο τσιμπουκι και 69 μασάζ σοβ και διάφορα ναζιάρικα !
Καινούργιο σέρβις μετά τις 24,00 η ώρα .
Prive και απολαυσεις με ποτό (ουίσκι) κερασμένο και απολαυστε την κοπέλα …
Περισσότερα στο θρεντ ….Χαμόγελο
Η καινούργια κοπέλα την Πέμπτη που μας πέρασε έχει δηλ. προχθές έπιασε δουλειά στην πόλη Δράμα.
Πήρα το Πρόγραμμα των 40 ευρώ και πέρασα Θαυμάσια ! Χαμόγελο
Αφού πλήρωσα τον οβολό μου τα 40 ευρώ μπήκα στο δωμάτιο !
Τα δωμάτια ανακαινισμένα .Πεντακάθαρα όλα μοσχομύριζαν. Κουλ
Αφού ξεντύθηκα ήρθε και η Μπεκυ χαμογελώντας με αγκάλιασε στα όρθια μετά άρχισε να με χαϊδεύει όλο μου το σώμα μετά άρχισε με την γλωσσίτσα της να με γλύφει τις ρώγες μου κατέβηκε προς τα κάτω και με άρχισε με το σπέσιαλ καραμπαλινκ μετά τον ρούφηξε όλο και εναλλάξ καραμπαλινκ και σπεσιαλ ακαποτο τσιμπούκι .
Μετά την έβαλα στο κρεβάτι αγκαλίτσες και φιλιά στο αυτί και σε όλο μου το σώμα με δίνε και κάνα καυτό γλωσοφιλο που και που .
Έπειτα κάναμε 69 και η Μπεκυ συνέχισε την ακαποτη υπέροχη πιπα με το καραμπαλινκ . Έπειτα με το βάζει ανάμεσα στους βυζους της αχ τι βαμβακερά που ήταν είχα γίνει τούρμπο. Μεγάλο χαμόγελο
Χάιδευα ενδιάμεσα όταν ήταν από επάνω μου και η Μπεκυ από κάτω και το βελούδινο σώμα της .
Μεγάλα τα θαυμαστά τα έργα σου Κύριε ήξερες παντογνώστη τι πανέμορφο πλάσμα έπλασες και με κάνες να δω τον 7ο ουρανό .

Έχει ωραίο τρυφερό μουνακι καθαρό με άφησε να την χαϊδέψω και να το γλείφω το μουνακι .Με άφησε να τις βάλω και δάκτυλα στο μουνι της , μούσκεμα είχε γίνει το καυλιάρικο μουνακι από την καυλα .
Μετά κάναμε όλες τις στάσεις στο τέλος τέλειωσα με την στάση ιεραποστολικό την άρεσε αυτή η στάση και έβγαζε και καύλες φωνές !
Καθόλου σημάδια βιασύνης . Η παραμονή μου στο δώμα ήταν στα 25 λεπτά !
Συνάδελφοι σπεύσατε όσοι γουστάρετε πιπίνια !
Την προτείνω σε όλους ανεπιφύλακτα η κοπέλα κάνει σωστά την δουλειά της.
Αφού τελείωσα την πρώτη φορά συζητήσαμε διάφορα (ιντερβιου) και μετά την ξαναπήρα έδωσα αλλά 40 ευρώ αλλά χαλαλι τα λεφτά αξίζει συνάδελφοι .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Μπέκυ
kouklakis
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
72
Likes:
42
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαρτίου, 2012
Συναδελφε σε πιο θρεντ αναφερεσαι???
17 Μαρτίου, 2012
Οικοι ανοχης επαρχια / Παπαργυρη 16-Studio No.1 για prive & απολαυσεις {Δραμα} Χαμόγελο

πατα το παρακτω λινκ συναδελφε Κουλ

http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=136395.45
19 Μαρτίου, 2012
"50 ευρώ σπέσιαλ ακαποτο τσιμπουκι και 69 μασάζ σοβ και διάφορα ναζιάρικα ! " Χαμόγελο
Συμπολεμιστή kouklakis, μπορείς να διευκρινήσεις με περισσότερες λεπτομέρειες το "διάφορα ναζιάρικα"; Χμμμ;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3