Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 67 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απόγευμα Πέμπτης γύρω στις 6 και κάνω επίσκεψη στον εν λόγο οίκο!!!! μπαίνοντας βγαίνει η τσατσά λέει το πρόγραμμα και βγαίνουν οι κοπέλες!!η πρώτη ψηλή, ξανθιά, αδύνατη φορώντας μονό το στρινγκ της και από πίσω βγαίνει η δεύτερη κοπελιά μαυρομάλλα νταρντάνα φορώντας ζαρτιέρες με όλο το σύνολο!!!(στο κατάστημα αυτό δεν λένε ονόματα δεν ξέρω το γιατί) δίνω τα φράγκα μπαίνω στο δεύτερο δωμάτιο προς την κουζίνα περιμένοντας την μαυρομάλλα κοπελιά!!! είχα ξαναπάει μαζί της πιο παλιά και πάνω κάτω ήξερα τι θα συναντήσω!! είχα μια μικρή αποχή από το άθλημα και είχανε μαζευτεί αρκετά ζουμιά, μπαίνει η κοπελιά και πριν ξεκινήσουμε οτιδήποτε γδύνετε εντελώς, ανεβαίνει από πάνω μου και αρχίζει το γλύψιμο και το φίλημα απο πάνω αυτιά, ρώγες, λαιμό μέχρι τα καραμπαλίκια, μετά αρχίζει το ισπανικό και γίνομαι τούρμπο!!! βάζει σκουφάκι και αρχίζει μια πίπα απίθανη με πολύ σάλιο, καθόλου χέρι και να τον καταπίνει!! παράλληλα να την χαϊδεύω και ίσα-ίσα να φτάνω τον λόκο της! χαϊδεύοντας ήρθε και πιο κοντά οπού ξαφνικά το χέρι μου βρέθηκε στο γατάκι της και να της το χαϊδεύει! όσο χάιδευα τόσο στηνόταν καλύτερα με καλύτερη πρόσβαση στο γατάκι της, όσο είχα καλύτερη πρόσβαση τόσο υγραίνονταν τόσο πιο απίστευτη γινότανε η πίπα της με γλύψιμο καραμπαλικια, φιλιά ρουφηχτά στην γύρω περιοχή και τόσο πιο ρουφηχτή γινόταν η πίπα της!! πάνω στην απόλαυση της όλης κατάστασης ξέχασα την αποχή και μόλις της λέω κάτι και σηκώνετε να με ρωτήσει τι είπα έρχεται το μοιραίο!!! μόλις το συνειδητοποιεί απορεί αλλά χωρίς να χάσει χρόνο σκύβει και ξαναξεκινάει την απίθανη-απίστευτη πίπα και με φτάνει στον 7 ουρανό στραγγίζοντας με!!! αφού τον αφήνει να ηρεμήσει αρχίζει πάλι τα φιλιά στις ρώγες μου,στο λαιμό,στα αυτιά και ρουφηχτά στα μαγούλα!!για τέλος είχε μια μεγάλη αγκαλιά λέγοντας μου το ποσό ζεστός είμουνα,και βεβαία θα είχα ανεβάσει θερμοκρασία με μια τέτοια γκόμενα αγκαλιά συν όλα τα προηγούμενα!! ντύνοντας να φύγουμε την ρώτησα το όνομα της και τελικά το έμαθα,την λένε Μαίρη!!!με ευχάριστε και έφυγε!! σίγουρα θα την επισκεφτώ ξανά για 2 και πιο μακρύ γύρο!!στους βαθμούς θα έβαζα πιο πάνω αλλά το σύστημα δεν με άφησε!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού