Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 86 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
μετα και απο χτεσινή βολτα στο κεντρο και με ολα τα σπιτια να ειναι κλειστα εκανα και σημερα την τσαρκα μου.μετα απο αρκετο ψαξιμο βρηκα την αννα απο ρουμανια 19 ετων οπως ειπε η κυρα του μαγαζιου.το προγραμμα φουλ...μου αρεσε πολυ στο προσωπο και εδειχνε να εχει καλη διαθεση,ετσι και αλλιως ηθελα και εγω κατι νορμαλ μετα τον δυσμορφικο νανο που ειχα παει.δεν ειχε κανεναν να περιμενει ετσι πληρωσα και μπηκα.ο χωρος μικρος και σχετικα καθαρος.(τα κωλοχαρτα τα ειχαν καρφωσει στον καλόγερο Χμμμ; ) περιμενω λιγο και οταν ανοιγει η πορτα ακομα εβγαζα ρουχα εγω και με ρωταει το εξης ακυρο.
αννα:απο που εισαι εσυ? -πηγα να γελασω αλλα το κρατησα τελευταια στιγμη-
gastez:ειμαι απο την οκιναουα
αννα:που ειναι αυτο?
gastez:ειναι μια πολη απο το πακισταν
αννα:καλα εμενα για ελληνας μου μοιαζεις
gastez:ειμαι 2ης γενιας γιαυτο.
αννα:εμενα με λενε αννα εσενα?
gastez:οτσαλαν
αννα:καλα τι ονομα ειναι αυτο?
gastez:εμ... να πως εχουν εδω στην ελλαδα τα αρχαια ονοματα αλεξανδρος,ιασωνας κτλ.. ετσι και το δικο μου
καπου εκει ενω ελεγα μαλακιες και η κοπελα δεν ειχε ξενερωσει καθολου,ισα ισα με ακουγε με προσοχη.ειπα να μπω στην μαχη και να αφησω τις πλακες.
ειναι 19χρ με 3αρι βυζι πολυ ωραιο με μικρες ομως ρογες.
ειναι πραγματικα πολυ ομορφη στο προσωπο με λιγο ομως χαλαρο κωλο και γενικα ποδια.
δεν πηρα ακαποτο που προσφερει. εκανε ομως μια πιπα πολυ βαθια και αργη.
γαμισι απο πανω στα 4 και μετα ηρθε η ωρα του κωλου.πραγματικα ειναι απο τα πιο σφιχτα κουλουρια που παιζουν αυτη την περιοδο.η κοπελα δεν αντεχει σφυροκοπημα και γρηγορα μου ειπε να κατεβασω 2-3 ταχυτητες.
κανενα προβλημα απο μεριας μου και επραξα οπως μου ειπε.προς στο τελος της ζητησα να τις τα πεταξω στα βυζια και μου ειπε οχι γιατι λεει εχει αλλεργια.τωρα τι στο πουτσο αλλεργία εχει δεν ξερω.στα χυσια?γενικα στο δερμα της.δεν ασχοληθηκα και πολυ και τελειωσα κανονικα στην καποτα.
δεν ειναι η γκομενα που θα σου κανει το τρελο γαμισι αλλα ειναι μια καλη επιλογη στους πιπινολοβερ με αρκετα σφιχτο γκροβερ.εχει πολυ ωραιο προσωπο και πολυ καλα βυζια.
περασα καλα και πιθανον αν θα την ξαναπετυχω να παω μαζι της παλι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
gastez
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
8
Πόντοι:
1.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαρτίου, 2012
Respect ο διαλογος! ΧΑΧΑΧ!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1