Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επίσκεψη έγινε γύρω στις 23:30 το βράδι της Τρίτης,αφού ολοκλήρωσα την καπνική ηδονή στο αγαπημένο αργιλεδάδικο,αποχαιρέτησα τους συναγωνιστές και πήγα για ένα απαξιωτικό 10ευρω λίγο πριν τον απόπλου για άλλη μια επιχειρήση ''ΦΥΛΑΚΗ ΣΚΟΠΟΥΝΤΟΣ''.Είχα αποφάσισει να τιμήσω πριν την αναχώρησή μου την Κατερίνα,η οποία μου ήταν γνωστή ως το ''κορίτσι του (φίλου) σπιντ''Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΣτο σαλόνι εμφανίστηκε με τα πρόστυχα τα μαύρα τα εσώρουχά της,μαζί με μαύρες γόβες και μου χαμογέλασε.Δεν αντιστάθηκα άλλο,παρέδωσα το 10ευρω στην τσατσάρα και πέρασα στο δωμάτιο.Αμέσως με πήρε μια ποδαρίλα,σε συνδυασμό με μια κλεισούρα αλλά έχω γαμήσει και σε πολύ πιο καλτ δωμάτια,οπότε γδύθηκα και ξάπλωσα.Η Κατερίνα ήρθε γρήγορα σε μένα και αμέσως με ξεκίνησε με χαδάκια και τρίψιματα σε όλο μου το σώμα.Ανταπέδωσα κι εγώ με τη σειρά μου και φτιάχτηκα πολύ από την αίσθηση του γέρικου κορμιού της.Της έγλυψα τον λαιμό και μετά τα υπέροχα 2αρακια βυζάκια της,πιπιλώντας έντονα τις ρώγες της.Η πίπα της ήταν μέτρια,χωρίς περιποίηση της γύρω περιοχήςMoney MouthΣπασίκλας,αλλά δεν μ'ένοιαξε και πολύ μιας και είχα γίνει ήδη τούρμπο.Ανέβηκε από πάνω μου(χωρίς να βγάλει τις γόβες) και κουνιόταν σε πολύ καλό ρυθμό,κρατώντας το στήθος μου.Την γυρνάω για πισοκωλλητό στην αρχή χαλαρά για να απολαύσω την θέα της κωλάρας της και στην συνέχεια έντονο σφυροκόπημα όπου και κατέθεσα.Μου έδωσε ένα φιλί στο μάγουλο ντύθηκε κι έφυγε.Σίγουρα από τα τίμια 10ευρα της περιοχής.Ίσως να μην είχε πολύ όρεξη την συγκεκριμένη μέρα λόγω του ότι είχε προηγηθεί ντου στην απογευματινή βάρδια.

Υ.Γ:Τώρα που κάνατε τον μπεμβε ''ΤΙΜΗΜΕΝΟ'' εμένα μην με κάνετε ''ΠΟΤΕ''Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 13, 2012
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.567
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 17 Μαρτίου, 2012) 17 Μαρτίου, 2012
καλά ρε συ στην σάπια έβαλες 9 στην εμφάνισηMoney Mouth
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1