Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 98 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μεταμεσονυχτιες ωρες με συναγωνιστη ψαχναμε κατι να απαξιωσουμε παρεα και να σφραγιστει γι ακομα μια φορα η φιλια μας ετσι αποφασισαμε να παμε στην Μαρια,την επονομαζομενη και "Κατσαριδα".Παραδιδουμε τα 2 μαγικα δεκαρικακια,με σκοπο να την δοκιμασουμε και σε αντιξοες καταστασεις και προχωρουμε στα ενδοτερα,επειτα απο λιγο ερχεται και η Μαρια πολυ γλυκια και συμπαθητικη κοπελα,γυρω στο 1,60,μικροκαμομενη,χωρις βυζι αλλα ωραιο πετιτ κωλαρακι.Ξεκιναει πιπα πρωτα σε μενα ,πολυ καλη πιπα με ωραιο δυνατο ρουφιγμα και παιχνιδια με την γλωσσα,επειτα βαζει καποτα στον φιλο μου και αρχιζει να ρουφαει εκεινον ενω εγω χαζευω την θεα στα 4 και πυρφοριζω.Μετα απο λιγη ωρα μπαινει ο φιλος μου να γαμησει και συνεχιζει σε μενα πιπα,μετα αρκετα λεπτα ηρθε το τελος,ενω κατα την διαρκεια ο πεφτουλας πουστοτσατσος φωναζε απ'εξω (3 φορες φωναξε).Βγαινοντας εξω του ειπαμε πως μας τα επριξε και δν μιλησε καθολου,αντιθετα στην Μαρια δωσαμε απο ενα φιλι και την καναμε!(Αγαπουλιδες καργα :free-love-smileys-883: :ugly_tocktockΧαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
HoeLover
Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού