Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 560 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
ΘυμόςΕλεος πια ,αν μας διαβαζουν αυτοι που εχουν αυτα τα μαγαζια,ας κανουν επιτελους κατι.Σημερα γενικα ημουν χαλια,παρολα αυτα αποφασισα,να παω στην φυλης τι το ηθελα,πηγα στο μαγαζι που ειναι το πρωτο αριστερα,και αποφασισα να παρω την Γιαννα που ειναι η αγαπημενη μου,οταν αδειασε το δωματιο μπαινω μεσα,και αμεσως μου ηρθε η μποχα,λεω στην υπηρεσια να ριξει λιγο αρωμα,αφου το εκανε με κρυα καρδια,παρολο που ειναι η δουλεια της τα δωματια να ειναι καθαρα.Παρολο που ηθελα να σηκωθω να φυγω αποφασισα να μεινω γιατι συμπαθω την Γιαννα,κατα την διαρκεια του sex,πιανω με το χερι μου την καποτα του προηγουμενο που την ειχε αφησει στο κρεβατι,και η ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ επρεπε να ειχε καθαρισει,αυτο ηταν καθε ορεξη για sex χαθηκε,ειπα στην Γιαννα οτι δεν φταιει αυτη ,και να φυγει ,και οτι δεν θελω τα λεφτα μου πισω ,γιατι δεν φταιει ουτε το αφεντικο του μαγαζιου,αλλα αυτοι που ενω πληρωνοντε να κανουν την δουλεια τους,δεν την κανουν,η υπηρεσια ειναι μια ψηλη ξανθια,που οταν την βλεπω συνεχεια ειναι μεσα στην γκρινια,αν δεν σου αρεσει η δουλεια σου,ΦΥΓΕ.Ζητω συγνωμη αν σας κουρασα,αλλα θεωρω οτι ημουν υποχρεωμενος να κανω αυτοι την κριτικη,αυτην την φορα για την υπηρεσια που ηταν αθλια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 13, 2012
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 16
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 16
1 2