Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεν περιμενα ότι θα εβλεπα στη φυλης μια γυναικα που θα ταιριαζε τοσο πολύ στα γουστα μου..ψηλη,μακρια ποδια,κοντο καρε μαλλι και λεπτο κορμι,αυτό ακριβως που ηθελα.Η υπηρεσια δε,γατα,όταν τη ρωτησα αν η κοπελα επιτρεπει χαδια και φιλια ειπε στην αναστασια ότι το παιδι θελει να κανει ερωτα,αυτές είναι γυναικες.Δεν κρυβω ότι μου αρεσε και αυτή..Μπαινοντας στο δωματιο και ξαπλωνοντας στο κρεβατι πλησιασε το προσωπο της στο δικο μου και εκει αρχισανε τα γλωσσοφιλα..να σημειωσω ότι ρωτωντας συναγωνιστη που μολις ειχε βγει απ το δωματιο μου ειπε απλα καλη..Ξεκινωντας ετσι ,ηταν επομενο η παρτιδα να εχει κερδηθει,χαδια,φιλια,τριψιματα ,με μια λεξη φοβερη.Στο σεξ λιγο πισωκολλητα και κατοπιν ιεραποστολικα για να μη τελειωσω νωρις αφου στη διαρκεια χρειαστηκε να κρατηθω δυο φορες και ενώ ημουν μιση ωρα στο δρομο..Τελειωμα ιεραποστολικα αφου ειχα καταφερει να κρατηθω και να τη χορτασω
Υ.Γ Πιθανολογω οτι προκειται για την αναστασια του professorx.Aν προκειται γι αυτη μιλαμε για εντυπωσιακη επανοδο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 13, 2012
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαρτίου, 2012
''Υ.Γ Πιθανολογω οτι προκειται για την αναστασια του professorx.Aν προκειται γι αυτη μιλαμε για εντυπωσιακη επανοδο''

Αυτή είναι φιλαράκο! Απο υπηρεσίες είναι πολύ καλή μόνο που θέλει να μην σταματάς για να τελειώσεις γρηγορότερα!
13 Μαρτίου, 2012
η εκτιμηση που σου εχω ειναι απεριοριστη,τα χουμε ξαναπει
13 Μαρτίου, 2012
Πρόκειται για την Αναστασία του Φ40; Γιατί έτσι μοιάζει η περιγραφή της συμπεριφοράς της
14 Μαρτίου, 2012
ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
Έχει όλα τα στάνταρντ για να εδραιωθεί ως στανταράκι η Αναστασία μας!!!!
14 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Αναστασία απο Φ40 είναι άλλη κοπέλα.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5