Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
πορνοφιλοσοφιες....αυτο το γαμησι μου εφερε σκεψεις και προβληματισμους που νομιζα πως ειχα ξεπερασει αλλα επανηλθαν στο προσκηνιο πολυ δυναμικα..τελικα αξιζει να γαμας στο μεταξι με 10 ευρω?η μηπως ειναι καλυτερο το 20 ρικο στη φυλης?και αφου γαμουσα τη δικια μου μεχρι τις 4 τα ξημερωματα χθες τι ηθελα και πηγα στο μπουρδελο?αβυσος η ψυχη του μπουρδελιαρη!!!Χαμόγελοπεριγραφη κοπελας για τα τυπικα:μελαχροινη περιπου 1.65 ωραιο σωματακι με καμπυλες οχι ομως χοντρουλα και πολυ δυνατο βυζακι περιπου 2,5 φυσικο και στητο!!γυρω στα 25-27 την εκανα...και η ιστορια ξεκιναει καπως ετσι....απογευματακι και οι ανησυχιες μου ειχαν αρχισει να φουσκωνουν το παντελονι μου οταν γινεται αυτο δεν παιρνω χαμπαρι απο κρυο βροχη χαλαζι και καθε λογης ακραια καιρικα φαινομενα,καβαλα στη μηχανη και βουρ για το μεταξι,ειχα ωαλει στο στοχο την ερρικα αλλα τα χαμηλα νουμερα της ιασωνος ηταν κλειστα...ετσι σκεφτηκα να κανω μια βολτιτσα στα περιξ να δω τι παιζει,αφου μπηκα σε πολλα και ειδα οτι επαιζαν και καποια ομορφα κοριτσκια μπηκα και στο εν λογω οικημα..λιγο οι καυλες μου λιγο το ναζακι της κοπελας λιγο οι βυζαρες που με ειχαν κλειδωσει και με σημαδευαν και λιγο το παραμυθι απ τον τσατσο οτι θα περασω σουπερ με εκαναν και πληρωσα το εισητηριο.μπηκα στο δωματιο που ειναι οπως μπαινεις αριστερα και εκει ειδα κατι που δεν μου ειχε ξανατυχει στην μπουρδελοιστορια μου..ηταν ενα δωματιο αποθηκη!!με διαφορα ασχετα πραγματα στοιβαγμενα κουτες ενα παλιο στερεωφονικο μια αλουμινενια σκαλα στη γωνια και μια απλωστρα για ρουχα στο βαθος,τρομερα καυλωτικο ντεκορ!!Μεγάλο χαμόγελοεπειδη δεν ειμαι παραξενος(πολυ)τα παραβλεψα και περιμενα το μουνακι..μετα απο λιγα λεπτα μπηκε,την υποδεχθηκα ορθιος και της ειπα ελα να κανουμε μερικες αγκαλιες ετσι να σπασει λιγο ο παγος,δεν μου το αρνηθηκε αλλα δεν εδειξε να της αρεσει και τοσσο η ιδεα μετα απο λιγα φιλακια σε λαιμο και μαγουλακια απ τη μερια μου παντα καθισε στο κρεβατι το οποιο ηταν απαραδεκτο(μονο και ετριζε του θανατα)ξεκινησε μια φιλοτιμη πιπα με προφυλακτικο μετριου βεληνεκες ομως της ειπα να μου χαιδεψει τις ρογες και να μου τις γλυψει και το εκανε για αρκετη ωρα,αφου εγινα καγκελοπορτα μπηκα μεσα της ιεραποστολικα οπου και τη σφυροκοπησα δυνατα καποιες στιγμες,το κρεβατι πρεπει να ακουστηκε μεχρι την ομονοια μου ειχε σπασει τ αρχιδια,γυρισμα στα 4 και σφυροκοπημα για μερικα λεπτα οπου το κρεβατι πρεπει να ακουστηκε το λιγοτερο στο παγκρατι..λιγο αυτο λιγο το οτι το δωματιο συνορευε με το χωρο του τσατσου οπου ακουγα διαφορες μαλακιες και λιγο μια μποχα που μου ρθε στην αλλαγη της στασης με ξενερωσαν και εχασα μερος της στυσης μου..τελειωσα με μαλακια με τη μονικα να μου γλυφει τις ρογες!τελικα οσο αναισθητος και να εισαι καποια πραγματα σε χαλανε,στη φυλης ειανι πιο προσεγμενα καποια πραγματα και τελευταια τα κοριτσια ειναι και αρκετα προθυμα να σε ευχαριστησουν ισως να αξιζει τελικα να δωσεις κατι παραπανω αν ειναι να φυγεις με χαμογελο!τωρα τι θελω και γαμαω στα μπουρδελα ενω η δικια μου ειναι τουμπανακι δεν εχω καταλαβει...το τσιγαρο το εκοψα το μπουρδελο..δεν το βλεπω!στην τσαρκα μου πετυχα και εναν παπου γυρω στα 70 και ανταλαξαμε αποψεις χαχα το λεγε η καρδουλα του!ο τσατσος ευγενικος μου ευχηθηκε και καλη απολαυση οταν μπηκα και με ρωτησε πως περασα οταν βγηκα.το κοριτσακι δεν λεει οχι αλλα δεν κανει και τιποτα το τρελο,αντεχει ομως δυνατο γαμησι..φιλακια μαγκες καλα γαμησια!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού