Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 49 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Την Τζούλια την έχω ξαναδεί εκεί. Είναι γύρω στα 25-30 1.70 ύψος (1.75 με τακούνι) , στρογγυλό πρόσωπο βλαχαδερό, ρουμάνα κατά δήλωση της, με βυζί χλαπατσοειδούς υφής (το ανακάλυψα στο δωμάτιο) κανονικού βάρους και με κώλο που δεν είδα ποτέ με τι μοιάζει. Στο σαλόνι εγώ και ένας σοφός (όπως αποδείχτηκε ) πακιστανός. Η Τζούλια μιλούσε στο τηλέφωνο , αλλά η τσατσά μας είπε πως είναι στο δωμάτιο. Τέλος πάντων έκλεισε το τηλέφωνο και βγήκε στο σαλόνι . Ο σοφός και γρήγορος πακιστανός την έκανε , ο κτυπημένος από την κρίση Έλληνας πήγε κι αυτός να την κάνει αλλά δεν ήταν αρκετά αποφασιστικός. Έλα μωρό μου μου λέει η Τζούλια , χωρίς βιασύνη , ωραίο σεξάκι , 69 , σιγά σιγά κτλ. Έδωσα λοιπόν το τρίτο από το τέλος δεκάρικο μου και μπήκα. Το δωμάτιο καλό μου φάνηκε αν και σκοτεινό για τα γούστα μου. Σε λίγο ήρθε και η Τζούλια. Την πλησιάζω και της ξεκουμπώνω το σουτιέν το οποίο και αναγκάστηκε να βγάλει (γιατί δεν το είχε σκοπό από ότι κατάλαβα). Για να μην πάρω και αέρα όμως , έκανε πως ανατρίχιασε από τα παγωμένα χέρια μου . Μόνο που δεν ήταν κρύα τα χέρια μου. Αλλά γιατί να σας καθυστερώ με άνευρες περιγραφές , όταν μπροστά μας ξανοίγεται ένας ωκεανός της ηδονής; Πάμε λοιπόν στα προκαταρτικά. Μου έκανε μια λαβή , όπου το κεφάλι μου ήταν πάνω από τον ώμο της σε στάση παρηγοριάς για το μακαρίτη και τα χέρια της μου έσφιγγαν την πλάτη και αυτό ήταν προκαταρτικά. Επειδή μπορούσα ακόμη να κουνάω τα χέρια μου πήγα να χαϊδέψω λίγο κώλο. Α όχι μου είπε , πρώτα πίπα και μετά αυτά. Όπως καταλαβαίνετε δεν υπήρχε ούτε προαναγγελία στήσης , ο σπάνιοςς κοιμόταν πιό αθώος από ποτέ. Μετά από καμιά τριανταριά δευτερόλεπτα με αυτή την αθλοπαιδιά , μου λέει: ξάπλωσε τώρα , πίπα. Ξαπλώνω λοιπόν , ανοίγει την καπότα μου την φοράει και αρχίζει στον εντελώς πεσμένο πούτσο την πιο σφιχτή πίπα που μου έχουν κάνει. Μιλάμε πόνεσα πολύ. Εύστροφο παιδί καθώς είμαι σκεπτόμουν " μα γιατί δεν μου σηκώνεται;" . Μετά από 15 μαρτυρικά δευτερόλεπτα μεγάλου πόνου , της είπα φτάνει και σηκώθηκα. Μα γιατί μωρό μου μου λέει , θα κάνουμε και 69 τώρα. Ευχαριστώ λέω δεν θα αντέξω άλλη ηδονή σήμερα. Έμεινε λίγο διστακτική για το αν θα της ζητούσα το δεκάρικο. Όταν είδε πως δεν είχα πρόθεση να κάνω φασαρία , με χαιρέτησε με ένα χαμόγελο επιτυχίας και αποχώρησε με καθαρή συνείδηση. Νομίζω πως αληθινός ήρωας είναι αυτός που θα πάει εκεί και θα τα καταφέρει. Μου έχει τύχει αρκετές φορές διάθεση ξεπέτας , ξενέρωμα , κακό σέρβις , αλλά η Τζούλια τα προσφέρει όλα μαζί στον υπέρτατο βαθμό. Αξίζει να την δοκιμάσετε. Μετά όλες οι άλλες θα σας φαίνονται hot.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
PAPARIAMANTOLES
Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
28
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού