Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την βικτωρια την ειχαδει και παλιοτερα, αλλά δεν ειχα περασει μεχρι τωρα. Πλεον στο 10ρικο με ελευθερο στοματικο για τους τολμηρους.
Βουλγαρα γυρω στα 30 εμφανισιακα αν και μου ειπε πιο μικρη, σχετικα ψηλη, ξανθουλα και ομορφη θα την χαρακτηριζα.
Στο δωματιο πολυ καλή, υπομονετική, τσιμπουκι ωραίο αργό και βασανιστικο βαθύ.
Κατσαμε κοντα στο 15λεπτο και δεν μας ενοχλησε κανεις, ουτε η ίδια Μεγάλο χαμόγελο
Στο σεξ πολυ καλη με αναστεναγμους και αντοχες στο σφυροκοπημα χωρις να προβληματιζεται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
1.263
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2012
Περιγραφη μιας εχθρικης συναντησης.
Επισκεψη βραδυ 21:30 στις 2-6-12.Ενω εχω γυρισει αρκετα πορνοκαταστηματα και ψαχνω για κατι που θα μου αρεσει μπαινω και στο εν λογω καταστημα στο δεξιο της εισοδου.Τσατσος χοντρος και περιγραφικος στις υπηρεσιες της κπελας.Πραγματικα μου εκανε πληρη αναλυση τι κανει η κοπελα και τι θα χασω εαν δεν δοκιμασω.Αφου εχει τελειωσει την περιγραφη ο τσατσος φωναζει την κοπελα για να την δω.Μετριο κομματι ξανθια και ψηλή εκ Βουλγαριας με μικρο βυζί και πολλα tatoo ακομα και στο ποδι,ονομα Βικτορια.Αποφασιζω να περασω για κακη μου τυχη.Δινω το 10ευρο.Εχω παρατηρησει οτι σχεδον παντα οταν υπαρχει επιμονη και σχεδον φορτωτικα σου πασαρουν το εμπορευμα,πεφτεις σε λούμπα.Οση ωρα την περιμενω ακουω να συνενοειται με κατι πακιστανους για καποια δουλεια.
Δεν καταλαβα και πολλα,αλλα μαλλον τους γνωριζε καλα.Μετα αρχισε να μιλαει με καποιον αλλον και να συνενοειται στα Βουλγαρικα.Ειχα αρχισει και εκνευριζομουνα,αποφασιζω να ντυθω και να φυγω.Ξαφνικα μπαινει μεσα βγαζει τα παπουτσα (και διαπιστωνω οτι ειναι μαλλον κοντη, γυρω στο 1,65),ανοιγει μια καποτα και προσπαθει να μου την φορεσει.Μιλαει καλα Ελληνικα.Μεχρι τωρα εχει βγαλει μονο την κυλοτα.Της ζηταω να βγαλει και το ασπρο σουτιεν,το κανει και συνεχιζει την προσπαθεια.Αφου καταφερε να μου τον ψιλοσηκωσει βαζει την καποτα,εγω προσπαθω για πρωτη φορα να της πιασω το στηθος,βαζει τις φωνες δεν θελει,προσπαθω να την χαιδεψω στην κλειτοριδα της και τρωω πορτα.Οχι εκει μου φωναζει διοτι γαργαλιεμαι.Που διαολο δεν γαργαλιεσαι την ρωταω.Παντου μου λεει σ'όλο το σωμα ειμαι ζηλιαρα.Ολα αυτα γινονται μεσα σ'ενα εχθρικο περιβαλλον που αυτη εχει καλλιεργησει χωρις να καταλαβω το γιατι.Το αποκορυφωμα ητανε οταν μου ειπε οτι εσεις οι Ελληνες θελετε με 10ευρο να περασετε οπως σ'ενα studio.Την διαολοστειλα ,ντυθηκα και εφυγα.Σε μια στιγμη σκεφτηκα να σπασω και ενα παραθυρο αλλα το μετανιωσα δεν ειχα ορεξη για περιπετειες.Αυτα λοιπον τα νεα εκ Βουλγαριας.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1