Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 246 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Αλεξανδρα ειναι ενα κοντο και ... ευέλικτο milf με αρκετα καλο σωματακι για την ηλικια της, μικρα μαλακα βυζακια και ξανθα μαλλιά μεχρι τους ωμους.Για τα γουστα μου μετρια σε εμφάνιση αφου γουσταρω κυρίως λιλιπουτια πιπινια να διακορεύω.

Τεσπα τη συγκεκριμένη μερα ειχα διάθεση για σιγουρη αξιόπιστη λυση για ξαλάφρωμα που συνήθως ερχετε απο τα έμπειρα μιλφαδικα και τις μπαρουτοκαπνισμενες Ρωσσιδες πορνες που εχουν δει 1,000,000 πουτσες στη ζωη τους.

Στα 20 ευρω προσφερει τα παντα-ολα εκτός απο κωλο (νομιζω) και δε με ενδιαφέρει άλλωστε τωρα τελευταία το "οθωμανικο δικαιο"...

Φορουσε ενα ολοσωμο δίχτυ το ιποιο δεν εβγαλε την ωρα της ερωτικης πραξης παρα εβγαλε απο το πλαι τα βυζακια της να τα ζουλιξω και στο καβαλο απλα ξεκουμπωσε την "εξυπνη τρυπα" (lol) . Η πιπα μπολη καλη ως αρμοζει σε γυναικα των "τσιμπουκαδικων" της Διδυμου, υγρη και στο σωστο ρυθμο.Το μιλφακι εκτίμησε δεοντος οτι ειχα μολις βγει απο το μπανιο και ήμουν πεντακαθαρος και αρωματισμένος, και δεχτηκε με μεγαλη ευχαρίστηση να μου γλυφει τα μπαλακια και μαλιστα... πολυ ....χαμηλα οταν την εβαλα να μου γλείψει και την κωλοτρυπιδα μου έμοιασε να κωλωνει στην αρχη αλλα δεχτηκε τελικα... καλη εμπειρια μπορω να πω...

Στο σεξ καθεαυτό δε τα πηγε καλα γιατι το μουνι της ηταν "πηγάδι" και μαλιστα δεν αντεχε το δυνατο σφυροκοπημα οπως μια μιλφ όφειλε... με αποζημίωσε ομως οταν εβγαλα την καποτα και ζητησα να της τα δωσω στο στομα που τα πηρε μεχρι τελευταις σταγονας αφου εγλυφε παλι μπαλακια και εργαλειο καθως τον επαιζα...

Εγω προσωπικά δύσκολα θα ξαναπαω με τη συγκεκριμενη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Kωνσταντίνος Πλεύρης
Μέλος
Εγγραφή:
29 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
0
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαρτίου, 2012
κώλο δεν δίνει όντως , αν και δάχτυλο δέχεται...
θα διαφωνήσω για το μουνί πηγάδι.....ίσως σου φάνηκε έτσι λογο κρέμας...
και μιλφ δεν είναι.....είναι 28 χρονών
11 Μαρτίου, 2012
για τη ηλικία δε ξερω ποσο δηλώνει η ιδια οτι ειναι αλλα αρνούμαι να πιστεψω οτι είμαστε έστω και συνομήλικοι με αυτη... και ειμαι 35...

τεσπα λιγη σημασία γιατι απλα ειναι μεγαλη για τα γουστα μου....
X
xlexlekias
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2