Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 153 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δε θυμαμαι ακρβως το ονομα της κοπελας αλλα ειναι ξανθια (ισως καστανοξανθη) με πολυ ωραια ματια ανοιχτόχρωμα (σορυ αλλα ο φωτισμος στα μπουρδελα δε με αφήνει να ειμαι ποιο συγκεκριμένος) και εχει ενα σωμα που δε το λες και "λαμπαδα" αλλα σε καμια περιπτωση δεν ειναι "γεματουλα"... με τα εσωρουχα μοιαζει ιδανικο, χωρις τα εσωρουχα (που με δυσκολια αποχωρίζεται οπως ειδα στη πραξη....) ειναι ψιλοπλαδαρο και τα βυζακιας της δεν ειναι οσο στητα θα περιμενα. Ισως η κοπελα εχασε κιλα αποτομα και εχει μια χαλαρη εικονα σωματος. Κατα τα αλλα ειναι πολυ ομορφη και σε γενικες γραμμες καλυωτικη, ειδικα με το κατασπρο σωματακι "του γαλακτος" που λες λογοπαιγνιζοντας εγω, που με καυλωνει σα χαρακτηριστικό στις γκομενες.

Ειναι Ρουμανα και μιλαει αρκετα καλα τα Ελληνικα, στην αρχη ηταν ψιλοψυχρη και απομακρη αλλα οσο περναγε η ωρα ερχοταν ολο και ποιο κοντα μου και αφου την πηδαγα σα τραγος και στην ιεραποστολιοκη σταση άρχισε τα παθιασμενα γλωσσοφιλα και τις δυνατες αγγαλιες που εδειχναν οτι πραγματικα γουσταρε να με γαμαει... πραγμα που με εκανε να ξεχασω τα φτωχά προκαταρτικα με την υποτυπώδη πιπα (με καποτα) στην αρχη της συνεύρεσης μας.

Δεν εχω να πω πολλα περαν του οτι η χειμεια μας μαλλον ηταν καλη και γιαυτο δεν εκλαψα το 10ρικο και περασα αρκετα καλα Δε ξερω τις προτιμήσεις της και και τις διαθεσεις της ωστε να ξερω αν θα γινει το ιδιο και με εσας...

Θελω να ζητησω συγνωμη απο τον επομενο πορνο που θα μπηκε στο δωματιο αν η υπηρεσια δεν άλλαξε το σεντονι γιατι λιγο πριν τελειώσω ζητησα απο τη γκομενα να το κανω πανω της και αυτη αντιπρότεινε να τελειώσω "αλλου", και μην έχοντας αλλη επιλογη εβγαλα μισο λιτρο πλουσια σε πρωτεΐνη χυσαμολλη κατευθειαν πανω στο σεντονι.... Κρίνοντας απο την γενικη καθαριοτητα του χωρου αμφιβάλω αν αλλάχτηκε το σεντονι μετα απο εμενα. Σορρυ παιδες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Υπηρεσίες
Kωνσταντίνος Πλεύρης
Μέλος
Εγγραφή:
29 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
0
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαρτίου, 2012
σημερα μπηκαμε στο Φωκαιας 19 βραδυνη βαρδια και ποια λετε οτι ειδαμε? ναιτην ιδια με απλο προγραμματακι στα 20 ευρω πια! μεσα σε μια μερα 100% πανω οι μετοχες της Εμμμμ
X
xlexlekias
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1