Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Γνωριμία με την Ισαβέλλα. Πρόκειται για Ρουμανα 30-35 χρονων, ψηλή ,με πολύ ωραίο πρόσωπο, αρκετά καλό σώμα από τι μέση και πάνω ,όμως δυσανάλογα παχουλό από τη μέση και κάτω. Αν χάσει αυτά τα περιττά κιλά θα γίνει κουκλάρα. Από το σαλόνι έδειξε πόσο θερμή και άνετη γυναίκα είναι. Με καλοσωρισε με πολύ ζεστό τρόπο και υποθέτω ότι ακόμα κι αν είχα πάει ειδικά για αυτή, θα με "έπειθε" να περάσω στο δωμάτιο. Έδωσα τα 20 ευρώ και πέρασα στα ενδότερα. Περίμενα κανά 10 λεπτό και τότε εμφανίζεται η κοπέλα. " Θα σε φάω" λέει ."Ξαπλώσε μπρούμυτα". Ξαπλώνω, έρχεται από πάνω μου και με τη γλώσσα της αρχίζει να με γλύφει από τους αστράγαλους ως τον αυχένα και το λαιμό. Τρελλαθηκα από την ηδονή. Καταπληκτική αίσθηση. Αυτό συνεχίστηκε για αρκετά λεπτά και κάποια στιγμή ανέλαβα κι εγώ πρωτοβουλία. Ξεκίνησα να τη φιλάω στο πρόσωπο, στο λαιμό, στα αυτάκια και στα στήθη της. Αλληλοφιλιόμασταν εναλλάξ και το παιχνίδι αυτό κράτησε αρκετά. Στη συνέχεια χαμηλώσε το κεφάλι της και το έκρυψε ανάμεσα στα σκέλια μου. Βγάζει τη γλωσσίτσα της κι αρχίζει να περιποιείται την περιοχή γύρω από τα @@. Βάζει το σκούφο και ξεκινάει μια αρκετά καλή,αισθησιακή πίπα. Ταυτόχρονα της ζητάω να το γυρίσουμε σε στάση 69. Έρχεται από πάνω μου και την περιποιούμαι κι εγώ για αρκετή ώρα. Όταν ήρθε η στιγμή για το κυρίως σεξ ξαπλώνει ανάσκελα και παίρνουμε την ιεραποστολική στάση. Ξεκινάμε, στην αρχή αργά αργά και στη συνέχεια πιο γρήγορα μέχρι που το τέλος με βρήκε να τη σφυροκόπω με απίστευτη δύναμη και ταχύτητα. Αφού άδειασα, με κράτησε μέσα της για λίγα λεπτά ακόμα μέχρι να με ξεζουμίσει τελείως. Μιλήσαμε για πολλά και διάφορα πράγματα και τελικά βγήκε αφού προηγουμένως ανταλλάξαμε αρκετές αγκαλιες και φιλιά. Συμπέρασματικα πρόκειται για πολύ καλή περίπτωση και προσωπικά για την πιο θερμή Ρουμανα που έχω συναντήσει στην 15έτη πορεία μου στο άθλημα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Ισαβέλλα
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
9
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού