Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ειναι το πρωινο που εγραψα μεθυσμενος την τελευταια κριτικη μου αμεσως μετα εκανα μια σολο "συναυλια" κ εχυσα ζουλωντας το καβλι μου σαν μπουκαλι κετσαπ αλλα η μπουρδελοψυχολογια με ειχε κυριευσει πιο γρηγορα κ απο την ταχυτητα εκτοξευσης διαροιας κοψιματος κ η ξυδοκαυλα ηταν παρατεταμενη επρεπε να γαμησω, ειχα ομως 3,5 ευρο κ δεν εφταναν ουτε για μαλακια απο μαυρες στο αγαπημενο μου παρκο φιξ στην πατησιων.Εχω ενα ταχυδρομικο κουμπαρα οπως οι καθυστερημενοι ειναι μπουρδελομπλοκερ δλδ βαζω εκει καποια φραγκα για να μην τα φαω στις πουτανες.Στραβωσα την φορητη κεραια της τηλεορασης κ ενα ψαλιδη προσπαθωντας να σπρωξω απο την πλαγια τρυπα τα φραγκα στην σχισμη πανω,τα καταφερα.Ξεμεθυσα 10.30-11 βγαινω δεν την παλευω να παω μεταξι περπαταω σαν παλιολεσι πρωινιατικα κ φτανω στο μπουρδελο που ειναι κοντα στο σπιτι μου,μπαινω η τσατσα προαναγγελει ελληνιδα,εμφανιζεται ξανθια με πιασιματα πορνοφατσα μεγαλα σιλικονατα βυζια,περασα ξαπλωσα κλπ,ηρθε,ξεκινησε βαζωντας τις σιλικονατες βυζαρες της στην μουρη μου τα γλυφοπιπιλισα, μου εγλυψε τις ρογες κ ξεκινησε ενα ακαποτο καλο τσιμπουκι φτηνοντας το καβλι μου εγω ελεγα ενδιαμεσα απο το γνωστο ηδονικο σφιρηγμα αναροφησης φφφσσσσσσ μωρο μου τι καβλα εισαι εσυ τι βυζαρες ειναι αυτες, απαντησε "σαρεσει να γλυφω την ψωλαρα σου??"αχαχαχα δεν την λες κ ψωλαρα κ μου φανηκε αστειο οπως οταν οι γκομενες σε αλειφουν με σαντιγι η βαζουν στον πουτσο σου σιροπι σοκολατα νομιζοντας οτι σε τρελαναν κ τελικα τον κανουν να δειχνει σαν να τον εχουν χεσει κοπρολαγνοι.Ηταν επαγγελματιας με εργατικοτητα τασου παντου τιμιοτητα γιακουμη κ αφoσιωση μουτζαχεντιν, ηταν πολυ καλη.Της εγλυψα το μουνι την γαμησα απο μπροστα κ μετα την εβαλα να μου τον παιζει ενω εβγαζα την γλωσσα μου εξω κ εγλυφα την γλωσσα(κ το μουνι πριν)αυτου του ντεποζιτου σπερματος αυτου του χυσοκουμπαρα ημουν πιο σιχαμερος κ απο μιξη μιστερ μπουτια με Nικο τσιαντακη μου αξιζε για τιμωρια να με βαλουν να γλειψω τους νιπτηρες που κατουραει στο μεταξι ο strangekindofhuman η να με πασαλειψουν με χρησιμοποιημενες σερβιετες καρκινοπαθους,μαρεσε που ειχε στο μαγουλο λιγα σπυρακια οπως τα πορνιδια στην εφηβεια που τρελενονται οι ορμονες τους κ τα μουνια τους γινονται συντριβανια απο την καυλα,την εχυσα στο στομα,δεν ξερω ποτε εχασα την αισθηση της σιχαμαρας στα μπουρδελα..ισως οταν σε μια "αποστολη" στην λιοσιων πριν προλαβω να γαμησω με επιασε κοψιμο κ αναγκαστικα να κλεψω χαρτι απο ενα μπουρδελο κ να χεσω πισω απο ενα αμαξι.Αξιζαν τα λεφτα πλεον η τιμη ειναι 20 κ οχι 25 γενικα αυτο το μπουδελο παντα εχει καλα μουνια καλα προγραμματα ακαποτα τελειωτικα.Παρολα αυτα ηθελα κ αλλο h φαση ηταν λιγο 0 λιπαρα βαθια ανασα αθηναιου σε διακοπες στο βουνο....,επομενη σταση μεταξι πηγα στο καπακι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 06, 2012
Όνομα κοπέλας
Λένα
grindcorefucker
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
618
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαρτίου, 2012
Η αλήθεια είναι ότι πρέπει να κόψω να κατουράω τους νιπτήρες. Μια δόση ήταν βουλωμένος και άργησε να αδειάσει, πάλι καλά που εκεί μέσα βρομούσε χειρότερα πριν και δεν έγινα ρεζίλι στην πουτάνα. Λογικά η όσφρηση τους θα είναι χειρότερη και από συνταξιούχο λουστραδόρο επίπλων με όλες αυτές τις γλυκές μυρωδιές εκεί μέσα.
10 Μαρτίου, 2012
"ημουν πιο σιχαμερος κ απο μιξη μιστερ μπουτια με Nικο τσιαντακη"

Εισαι πραγματικα αρρωστος...
10 Μαρτίου, 2012
σε παω πολλυ ρε φιλε ,,ριχνω τρελο γελιο με τις κριτικες σου!!να σαι καλα
11 Μαρτίου, 2012
Μάλλον goregrindfucker ἔπρεπεν νὰ αὐτοονομασθῇ ὁ κύριος...
B
bakalhs
11 Μαρτίου, 2012
Εκλασα στα γελια! Respect!
11 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εισαι ..μεγαλος καβλας..ρε φιλε...χαχαχαχαχαχαχα
13 Αυγούστου, 2012
Ωραίος!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7