Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη έγινε ξημερώματα πέμπτης πρός παρασκευή στις 00.45 , η Τζένη είναι μαυρούλα ψηλή κοντά στο 1.70 με πολύ ωραίο πρόσωπο για μαύρη απίθανα χείλη , πίρσινγκ
στη μύτη , λεπτή με πολύ σφιχτό κορμί απίθανο κωλαράκι και στητό βυζι με ρόγα αρκετά μεγάλη και αντοχή στο δάγκωμα....είναι κατα δήλωση της απο Τζαμάικα και τον
Απρίλιο γίνεται 20.....μπήκε στο δωμάτιο χαιρετώντας με στα ελληνικά , την ρώτησα αν ξέρει ελληνικά και μου είπε ότι προτιμάει να μιλάμε στα αγγλικά ,
έβγαλε απο μόνη της και το σουτιέν και το στρίνγκ(παράξενο για μαυρούλα)την έβαλα να καθίσει στα γόνατα μου και ασχολήθηκα με της ρόγες της , της δάγκωνα και αυτή αναστέναζε ,
αυτή έπαιζε με το καυλί μου ,όταν μου σηκώθηκε πέρασε το προφυλακτικό και άρχισε να με γλύφει ένω έγω χούφτωνα τον τέλειο κώλο της....
σταμάτησε την πίπα και με ρώτησε αν θέλω να γυρίσει για να την βλέπω(στάση69)αλλά να μην την γλύψω(έτσι κι αλλιώς δεν θα το έκανα)αυτή με έγλυφε και έγώ της έβαζα δάχτυλο
στο μουνί της και καθόταν προσπάθησα να βάλω και στην κωλοτρυπίδα της και το δάχτυλο μου δεν έμπαινε , οπότε περιοριστικά γύρω απο αυτήν , δεν διαμαρτυρήθηκε καθόλου ενώ δεν
έδειχνε και κανένα σημάδι βιασύνης, την σταμάτησα και της είπα να ανέβει απο πάνω μου , καλό κούνημα ένω έβγαζε και την γλώσσα της προκλητικά , επόμενη στάση στα τέσσερα , πολύ καλό στήσιμο
με θέα την κωλάρα της, μετά από λίγο ήρθε και το τέλος , μου είπε δυό φορές ευχαριστώ(ήμουν ο πρώτος στη βάρδια της)και με αποχαιρέτησε λέγοντας μου ότι ελπίζει να με ξαναδεί...
καμία σχέση με της ξεπέτες μαύρες που έχω πάρει παλιότερα...

Υ.Γ το μόνο αρνητικό η έντονη και χαρακτηριστική μυρωδιά της μαύρης φυλής που αναδυόταν απο το κορμί της.
Υ.Γ 1 στο δωμάτιο έκατσα 15 λέπτά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζένη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.820
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαρτίου, 2012
Φίλε μου, ελλοχεύει κίνδυνος παρεξήγησης!
Πραλίνα = μερέντα Μεγάλο χαμόγελο
09 Μαρτίου, 2012
νσμυρνη, επρεπε να ησουνα μαζι μας Τρουμπιτσα τις προαλλες που μου τριβοταν μια μαυρη....
μου ρθε να ξερασω απ τη μασχαλιλα....
και το χειροτερο ειναι οτι την εδιωχνα, αλλα δεν εφευγε.. Μεγάλο χαμόγελο
C
COBRA1986
09 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πραλινα ομως=σοκολατι χρωμα Μεγάλο χαμόγελο.
09 Μαρτίου, 2012
Να εχης μαζι μια ντολτσε καμπανα να τις ψεκαζης Μεγάλο χαμόγελο.
09 Μαρτίου, 2012
για να είμαι ειλικρινης και εγώ νόμιζα στην αρχή ότι τον έχεσε η κοπέλα . Βέβαια επειδή είμαι πολύ ανώμαλος ;άρχισα να διαβάζω την κριτική με μεγαλύτερη όρεξη Χαμόγελο
Καλή περιγραφή παίκτη!
09 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αφου σου αρεσουν οι μαυρες..φιλε μου..ετσι ειναι εχεις και τα τυχερα σου..καλες ειναι να τις βλεπεις ...
09 Μαρτίου, 2012
αν είναι το Τζενάκι που νομίζω είναι τρελό καυλάκι
10 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κοίτα υπάρχουν μαύρες που είναι κορμάρες και ωραίες...απλά έχω προκατάληψη μαζί τους γιατί τις περισσότερες φορές στο κρεβάτι είναι χάλια και ξεπετατζούδες.....
10 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλωσορισες στο club "ΟΙ ΓΑΖΕΛΟΛΑΤΡΕΙΣ". Η τιμη δεν μας ειπες ποια ειναι στο εν λογω, αρεκτα σημαντικο στις μερες μας.
15 Μαρτίου, 2012
φιλαράκο καλά τα λες όμως έχω μια ένσταση !!! σταματήστε να δίνεται τα 20αρικα στην φυλης γιατί εξαιτίας σας δεν έχουν γίνει κ αυτά 15 ! κάθε μέρα σαν κορόιδα πάτε κ τους κάνετε μάγκες τζάμπα ! ξυπνήστε κ σε λίγο καιρό θα έχουν όλα 10ρικο !!
άντε κορόιδα εν καιρό κρίσης 20αρικα λες κ έχουν την τρυπα αλλιώς !!!
φιλικά από 20ετη πείρα (pattaya-boy)
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2