Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Τζωρτζιαννα την ειχα ξαναδει σε προηγουμενες "τσαρκες" αλλα επειδη εχω την φοβια της ξεπετας στις μικρες ομορφουλες εφευγα. Στο δωματιο κυριολεκτικα, με αρπαξε απο το χερι και με εσπρωξε μεσα, η υποδειξη στο προσφατο θεμα που ανεβασα περι "στενοτητας στο Μεταξι", ο φιλτατος lustfotlife. Η Τζωρτζιανα ειναι petit πιπινι ομορφουλη μακρυ μαυρο μαλι, στηθος στητο ασσος με μεγαλη θυλη, και υπεροχα ποδια και κωλαρακι. Ελληνικα δυστυχως ελαχιστα. Υπηρεσιες εντελως τα βασικα, αλλα πολυ gfe. Μπηκε με χαμογελο στο δωματιο το οποιο δεν εσβησε ποτε. Λιγες αρκετα θερμες αγκαλιτσες για ξεκινημα στο ορθιο και στο ξαπλωτο. Ακολουθως πιπα με απεριγραπτα καυλωτικη σταση (στα γονατα σχεδον σπαγγατο) με το σωμα της καθετα στο δικο μου, σταση που επετρεπε χουφτωματα. Στη συνεχεια πιπα σε σταση 69 (μονο φιλακια στα μπουτια επιτρεπει). Μπροστα σε αυτην την υπεροχη θεα παραλιγο να τελειωσω χωρις καν να εχω πετρωσει οποτε της ζηταω κανονικα. Η κοπελα ειναι απροσμενα παρα πολυ στενη και παρ ολη την φιλοτιμη προσπαθεια της αφου η στυση δεν ηταν πληρης η εισοδος ηταν αδυνατη. Χωρις να χασει την ψυχραιμια της η κοπελα, χωρις ιχνος βιασυνης και παντα με το χαμογελο ξαναστηνεται για πιπα. Της ζητω και παλι σταση 69 και χαιδευοντας το κορμακι της και ταυτοχρονα φιλακια στα μπουτια της αφηνοντας τον εαυτο μου ελευθερο επειδη ηδη ειχε περασει η ωρα. Το τελος δεν αργησε. Πραγματικο κελεπουρι η μικρη οπως την χαρακτηρισε και ο φιλτατος lust. Το δωματιο με ολα τα αξεσουαρ και καθαρο πολυ πανω απο τον μεσο ορο του Μεταξιου. Η κυρια της υποδοχης ευγενικη και δεν ενοχλησε. LUST RESPECT!!!! SITE RESPECT!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 07, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζωρτζιάνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
0
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαρτίου, 2012
αυριο το απογευμα παω καρφι για τζωρτζιαννα!!!Μεγάλο χαμόγελοΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
09 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι εσύ και 300 ΠακιστανοίΜεγάλο χαμόγελο
E
Erotiaris26
09 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αααααααααααααααααααχαχαχαχχααχχα
C
COBRA1986
09 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αμεσως και εσυ..300 πακιστανοι..να τον απο παρεις...μην βαζεις τετοια στο μυαλο σου ρε φιλε ..δεν θα σου σηκωνεται..
10 Μαρτίου, 2012
με σουζα θα ξεκινησεις?χαχαχαχαχα ειναι καλη η μικρη
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5