Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
μιας που χθες ειχα γενεθλια Μεγάλο χαμόγελοειπα να κανω ενα δωρο στον εαυτο μου.ετσι γυρω στις εξι κατηφορισα για το μαγαζι ελπιζοντας να βρω την ευα.η κοπελα ηταν στο δωματιο μπαινοντας και η πραγματικα πολυ καλη υπηρεσια μου λεει εχω αννα σημερα.μην εχοντας ξαναδοκιμασει αννα αλλα εμπιστευομενος την καλη παραδοση του μαγαζιου μου λεει υπηρεσιες,δινω το γαλαζιο εισητηριο Μεγάλο χαμόγελο και μπαινω χωρις να δω την κοπελα (για εκπληξη Γλώσσα)μιας που δεν ειχε πολυ κοσμο μετα απο πεντε λεπτα ερχεται η αννα.αρκετα ψηλη,μπουκλωτο μαλι,κορμαρα με μια μικροσκοπικη φουστιτσα.της λεω μωρο εχω γενεθλεια σημερα και εισαι το δωρο μου.μου λεει σωπα,χρονια σου πολλα ,εγω θα σου κανω το δωρο σου και ξεκιναει.πιπα ακα φανταστικη περιτεχνη και με πολυ καλη περιποιηση απο κατω,για πεντε με δεκα λεπτα,το καταφχαριστηθηκα.
τωρα μωρο θα ηθελα και κωλαρακι της λεω.γυρναει και μου λεει με καυλιαρικο υφος...ενοειται μωρο μου και παιρνει θεση στα τεσσερα.μετα απο λιγο ηρθε και η καταθεση αφου δεν αντεξα πολυ.τελικα εγω το καταφχαριστηθηκα,μου ξαναειπε χρονια πολλα,και αφου με ρωτησε πως μου φανηκε με λιγη κουβεντουλα ειπαμε και καληνυχτα.
πραγματικα καλες υπηρεσιες
αντε και του χρονου Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 06, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
il_capitano
Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2012
Χάθηκε να κεράσεις τουρτίτσα το μωρό μεσιέ; Είσαι και "ψάρι", που φημίζονται για τις υπηρεσίες τους στα θηλυκά!
Ας είναι...Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα!
08 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2