Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στα ίδια μέρη κ πάλι με συνοδοιπόρους αυτή τη φορά κ μάλιστα 2. Αμφότεροι ξαδέρφια μου όπως επίσης αμφότεροι κάνουν το χρέος τους προς την πατρίδα υπηρετώντας αυτή την εποχή τη στρατιωτική τους θητεία… Επειδή δεν είχαμε πολύ χρόνο τους καθοδήγησα μπαίνοντας επιλεκτικά σε συγκεκριμένους οίκους. Τελικά καταλήξαμε στο συγκεκριμένο.

Τη συγκεκριμένη κοπέλλα την έχω δει πάρα πολλές φορές αλλά ποτέ δεν τολμούσα να μπω. Λόγω έλλειψης κάτι καινούριου κ απουσίας των ελαχίστων στανταρακίων αποφάσισα να δοκιμάσω την εν λόγω, πράγμα το οποίο έπραξε κ ο ένας ξάδερφος… Αν κ είναι γνωστή στους περισσότερους μια περιγραφή δεν είναι κόπος… Μετρίου αναστήματος, μελαχρινή πολύ αδύνατη με ωραίο στήθος κ φοβερό κώλο.. Σαν τη Μιράντα ένα πράγμα, σχεδόν ίδιες…

Με τα πολλά μπαίνω στο δωμάτιο κ περιμένω… Έρχεται λοιπόν κ αρχίζει τα ναζάκια. Ξεκινάει τα προκαταρκτικά τα οποία ήταν αμφίδρομα μεν με μεγαλύτερο ζήλο εκ μέρους μου δε… Εντός διλέπτου φοράει το πλαστικό κ αρχίζει μια ικανή πίπα αλλά χωρίς πολύ πάθος… Η κοπέλλα έδειξε ότι το κατέχει (το καταπίνει άνετα) αλλά κρατούσε πολύ χαμηλό ρυθμό κ έδειχνε να μην το ευχαριστιέται μεταδίδοντας μου αυτή της τη βαρεμάρα άθελα μου… Αφού σηκώθηκε ο παίχτης ξεκινάμε με ιεραποστολικό με καλή τοποθέτηση εκ μέρους της αλλά καθόλου συμμετοχή… Σε 1-2 απόπειρες για σφυροκόπημα που έκανα μου έδωσε να καταλάβω ότι πονάει κ ότι πρέπει να μείνω σε χαμηλό τέμπο… Συνεχίσαμε έτσι για λίγο κ της λέω να γυρίσει στα 4 όπου περίμενα λόγω θέας να πάω ταμείο…. Μόνο η θέα όμως δεν φτάνει… Ναι μεν στήθηκε καλά αλλά ψιλοέκλεβε για να μην την πονάω (όχι ότι τη σφυροκόπησα καθόλου)…. Μετά από λίγο ήρθε το τέλος κ αφού στράγγιξα με την ησυχία μου σηκώθηκα από πάνω της κ εκείνη προσπάθησε να απολογηθεί για την αδυναμία να ανταποκριθεί στο σφυροκόπημα λέγοντας μου ότι δεν είχε βάλει σωστά την κρέμα κ χαριτολογώντας μου είπε ότι θα μου τον κόψει γιατί την πόνεσα….

Σε γενικές γραμμές ήταν μια μέτρια συνουσία με καθοδικές τάσεις, αλλά έχω την αίσθηση ότι η συγκεκριμένη έχει καλά στοιχεία να δώσει αρκεί να την πετύχεις σε καλή φάση ή να προκύψει χημεία μεταξύ σας…. Φυσικά κ δεν είναι σωστό αυτό καθώς μια καλή επαγγελματίας του χώρου πρέπει να προσπαθεί να αποδώσει τα μέγιστα με όλους ανεξαρτήτου συνθηκών… Ίσως να υπάρξει άλλη μία απόπειρα κάποια στιγμή για να οριστικοποιηθεί η εικόνα μου για αυτήν…

Να είστε όλοι καλά κ να περνάτε καλά…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπαρα
KRITIKOS1985
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
367
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2012
Μπάρμπαρα όχι Μπάρμπορα...............
07 Μαρτίου, 2012
Βοηθητικό τραπεζάκι η μικρά. Too much από προσδοκίες....αλλά για μικρό καλάθι. Συγκριτικά η Νικολέττα αποδίδει καλύτερα. (Σ'εμένα). Ιιιιιιχααααααααα!!!!!!
07 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Διορθώθηκε.Σπασίκλας
07 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαμόγελο
07 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ποια Νικολέττα λες φίλε?
07 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

66ΑΜεγάλο χαμόγελο
07 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πολύ γλυκιά κ όμορφη αλλά δεν μιλάει καθόλου Ελληνικά,σου μιλάει Ρώσικα λες κ ξέρεις να απαντήσεις κ δεν πολυσυμμετέχει ρε φίλε...Κάνω λάθος?
07 Μαρτίου, 2012
Ρωσικα αποκλειεται να σου μιλαει καθως ειναι Ρουμανα...Εχτες παντως που την πηρα την ειδα αρκετα βελτιωμενη σε σχεση με παλαιοτερα και οσο για την εμφανιση της σκετο τουμπανο ειναι μες την καυλαΓλώσσα
08 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχω σκοπό να την ξανατιμήσω σύντομα για να δω την εξέλιξη της...
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9