Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μιας κ έχω ήδη δοκιμάσει τη μία από τις 2 κοπέλες που δουλεύουν αυτό το διάστημα στο συγκεκριμένο οίκο, είπα να περάσω μια βόλτα για να δοκιμάσω κ την δεύτερη… Το όνομα της Σιμόνα κ εμφανησιακά είναι μετρίου αναστήματος, ξανθιά, αδύνατη με σφιχτό σώμα κ ωραίο δέρμα, στήθος μικρό κ ρόγα γιαταγάνι…

Περιμένοντας στο σαλόνι κ βγαίνοντας οι κοπέλες, αυτή που με πλησίασε για το καθιερωμένο πλέον καυλάντισμα λόγω αναδουλειάς, ήταν η συγκεκριμένη όλως τυχαίως… Υποδεικνύω στον τσάτσο την κοπέλλα που θέλω κ κατευθύνομαι στο τελευταίο δωμάτιο του διαδρόμου κ αφού κατέβαλλα το αντίτιμο γδύθηκα κ περίμενα την κοπέλλα…

Μετά από λίγο έρχεται λοιπόν κ αφού λέμε τα τυπικά, συνομιλία από την οποία κατάλαβα ότι δεν έχει μεγάλη ευχέρεια με τα ελληνικά, βγάζει το κυλοτάκι της κ ουχί το σουτιέν, πράγμα που πρώτη φορά μου συμβαίνει… Συνήθως γίνεται το αντίθετο αλλά κοινός παρονομαστής είναι η ξεπέτα η οποία προμηνύεται…

Κατά τη διάρκεια των προκαταρκτικών είχαμε μια αντιστροφή ρόλων μιας κ εκείνη είχε ποζάρει λες κ περίμενε να τη φωτογραφήσουν κ εγώ την περιποιόμουν όσο μπορούσα περισσότερο… Παραμένω ψύχραιμος κ εφόσον αισθάνθηκα το ξύπνημα του πρωταγωνιστή ξαπλώνω για να δεχτώ κ εγώ λίγη περιποίηση… Με ρωτάει αν θέλω πλαστικό ή όχι κ απαντώντας καταφατικά μου περνάει την καπότα κ ξεκινάει μια πολύ βαρετή, επαναλαμβανόμενη κ αντικαυλωτική πίπα… Καθόλου τεχνική (ακόμα κ στο πέρασμα του προφυλακτικού), απουσία ρυθμού κ μοναδικό φως στο τούνελ κάποια ψιλοβογγητά που έβγαζε… Κάποια στιγμή επήλθε μια τυπική στύση κ της υποδεικνύω την ιεραποστολική στάση σαν αφετηρία εκκίνησης της συνουσίας…

Από θέμα στάσης δεν έχω κάποιο παράπονο (όχι ότι ξετρελλάθηκα κιόλας) αλλά στο θέμα συμμετοχή έχω κ μάλιστα μεγάλο… Συνεχίσαμε έτσι για λίγο με εκείνη να φανερώνει ενδείξεις πόνου (γιατί οι περισσότερες δεν το λένε ανοιχτά κ μετά μας ρίχνουν κ φταίξιμο επειδή γαμάμε δυνατά λες κ πήγαμε εκεί για να τις παντρευτούμε?) πράγμα το οποίο με ξενέρωνε κ με έκανε να κόβω ρυθμό χάνοντας χρόνο κ δικό μου κ κυρίως δικό της… Τη γυρνάω στα 4 κ με το που βλέπω ότι βάζει τα πόδια της ανάμεσα στα δικά μου καταλαβαίνω ότι τα πράγματα θα πάρουν ακόμα χειρότερη τροπή… Αρχίζω να τη γαμάω αλλά λόγω στάσης κ μικροελιγμών που έκανε για να αποφεύγει την όποια ολοκληρωμένη κ βαθιά διείσδυση μπορούσα να επιτύχω, όχι μόνο δεν ερχόταν το τέλος αλλά κοντέψαμε να γυρίσουμε στην αφετηρία… Της λέω να μου πάρει πίπα ή να ξαναγυρίσει στην προηγούμενη στάση μπας κ γίνει τίποτα κ μου λέει ότι έχουμε αργήσει κάνοντας κίνηση να φύγει… Την επαναφέρω με όμορφο τρόπο (κ λεκτικό κ σωματικό) πίσω κ αφού ξάπλωσε έβαλα το σχεδόν πεσμένο (για πρώτη φορά στα χρονικά κατά τη διάρκεια συνουσίας) πέος μου μέσα της… Επιστράτευσα όλες μου τις δυνάμεις (σωματικές κ νοητικές) κ επειδή υπάρχει Θεός μετά από λίγο τελείωσα…. Ακόμα κ εκεί όμως υπήρξε πρόβλημα μιας κ δεν με άφησε επουδενί να το ευχαριστηθώ μιας κ με έπρωχνε επίμονα να βγω από μέσα της ώστε να σηκωθεί να φύγει… Λίγο πριν φύγει μου έκανε παράπονα κ καλά χαριτολογώντας ότι τώρα θα την πονάει το μ…ί της ενώ παράλληλα ο τσάτσος την έψαχνε απεγνωσμένα λες κ είχαμε ναυαγήσει στο δωμάτιο για μήνες ενώ δεν είχαμε κλείσει πάνω από 5-6 λεπτά με τίποτα….


Κλείνοντας θεωρώ περιττό να επισημάνω ότι δεν πέρασα καλά κ δεν συνιστώ ούτε μοναδιαία δοκιμή…


Να είστε όλοι καλά κ να περνάτε καλά…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
KRITIKOS1985
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
367
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2012
σχεδόν όπως τα λές....ωραίο κορμό όμως!!!
07 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μια χαρά κορμί ρε φίλε...Άλλες φορές φτάνει,άλλες φορές όχι...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2