Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 98 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Κυριακής πρός δευτέρα στις 00.50 , η Μαρία η "κατσαρίδα"(ξέρει ότι την αποκαλούν έτσι και μάλιστα έλεγε και ποίος την "βάφτισε" έτσι)είναι μιά λεπτή μελαχρινή κοπελίτσα απο την Ρουμανία 22 χρονών ,έχει ωραίο μικροσκοπικό κωλαράκι και ωραία και πολύ στητά μικρά βυζάκια ,έχει πολύ καλή διάθεση και είναι αρκετά κοινωνική ,το μόνο καλό που είχε το άθλιο δωμάτιο, ήταν ζεστό νερό στον νιπτήρα , τίποτα άλλο.....
μπαίνει η Μαρία στο δωμάτιο και πιάνει το καυλί μου και αρχίζει να το παίζει μέχρι να σηκωθεί.... πέρασμα προφυλακτικού και πίπα βαθιά μεν αλλά μονότονη και άψυχη , αρχίδια δεν γλύφει ,δάχτυλο στο μουνί δεχόταν αδιαμαρτύρητα ,
βέβαια αν και ήρθε στο δωμάτιο κρατώντας σωληνάριο με κρέμα....πρέπει ήδη να είχε αδειάσει τουλάχιστον το μισό στο μουνί της....πολύ αρνητικό και ξενερουά αυτό, με ρωτάει πώς θέλω και της απαντάω όπως θέλεις εσύ και με καβαλάει,
από πάνω έδινε αυτή τον ρυθμό κουνώντας πολύ καλά το κορμί της αλλά εγώ βλέποντας την έτσι λεπτούλα νόμιζα ότι θα ήταν και στενή....αλλά ελεώ κρέμας πραγματικά δεν ένοιωθα τίποτα....... δεύτερη στάση με αυτή στα τέσσερα όπου λόγο πλαστικότητας του κορμιού της πέρνει ωραία στάση , δεν διαμαρτύρεται στο δυνατό γαμήσι , αλλά τι να το κάνεις ήταν σαν να γαμάω στον αέρα απο την κρέμα....10 ευρώ βέβαια αλλά δεν το ευχαριστήθηκα καθόλου αν και κορμάκι έχει συμπαθητικό....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρία
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
195.717
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαρτίου, 2012
ο τσατσος τη βαφτισε ετσι...
05 Μαρτίου, 2012
Smirni ετσι ειναι ολες εκει τριγυρω? Τα "τρια πεντε πηγαδια"? Δεν εχεις τσεκαρει κατι πιο υποφερτα στενο?
05 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν έχω μεγάλη γνώση απο την αγορά του μεταξουργείου......
06 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να αποκτησεις. Κανει καλο και στην τσεπη. Καλες και κακες υπαρχουν παντου.
06 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

για το οικονομικό δίκιο έχεις....αλλά απο θέμα δωματίων και κορμιών..... να μην το σχολιάσω
06 Μαρτίου, 2012
Πρέπει να γίνεις πιο ρομαντικός ν.σμυρνη και να κόψεις επιτέλους με τις μικρές και τα πιπίνια.Παρασύρεις και τον μπεμεβε και όλο φόλες τρώει
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6