Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ΓλώσσαΚυριακη!Πολυ,καλη μερα.Μια βολτα,στου Ψυρη,για Καφε.[Πολες Καυλες,απο το βραδυ.} Που,αλλου?για,Αγκυρας1 στη Μαριαννα.Την πετυχα,γιατι,καμια,φορα δεν την εβρισκα.Η Μαριαννα,με χαμογελο παντα,βγηκε στο Σαλονι.Δεν χρειαστηκε να μου πη η Υπηρεσια τα απαραιτητα,περιμενα,λιγο γιατι,τα δυο δωματια ηταν πιασμενα.Δεν αργησε να ελθει η σειρα μου,μετα την αναχωρηση ενος,διμετρου.Πριν μπω,η Υπηρεσια μπηκε,εφτιαξε το σεντονι,αρωματισε,το δωματιο, και δινοντας,το 30η,μπηκα.Ακουγοντας απο το διπλα,δωματιο,τα βογγητα και κατι σκαμπιλακια.Μαλλον στα ωραια Κωλομερια,της Μαριαννας πεφτανε.Ειχα γινει,ΤΟΥΡΜΠΟ!Περασε κανενα 20λεπτο,και μπηκε,το ΑΣΤΕΡΙ! Μου γελασε! Τη κανεις με ρωτησε και αμεσως αρπαξε τον{Μικρο}χαιδευοντας τα Αρχιδια μου.εβαλε το σκουφακι.Αρχισε μια πιπα:που,μεαπογειωσε.Επειδης,Χυνω,γρηγορα,την σταματησα.Δεν με ρωτησε τιποτα.Βαζοντας τα χερια μου στα ωραια,Στηθακια της,και αυτη σαν ακροβατρια,καθησε, επανω μου.Κουνουσε,το Κορμι της,πανω,κατω.Γεματη,ΚΑΥΛΑ! αμεσως πεφτει,στα τεσσερα.Εγω,αρχισα,να τις,γλειφω,την,Κωλο/δα της.{Μοσχομυριζε,Κολωνια}Νιωθοντας,οτι ερχεται,το τελος,τον χωνω,στο Μουνακι της.Πηγα για το Κουλουρακι!αλλα,με τροπο{Μου λεει,οχι,εκει,Αγαπη μου}Αρχησα,το,μπες,βγες.Σε δευτερολεπτα,τα εδωσα,φωναζοντας"ΧΥΝΩ"{Χυσε,αγορι μου,ελεγε!}και Τελος.Στα πολλα καλα,που εχει,δεν εφυγε,αμεσως.Καθησε,με χαιδεψε,μου φιλησε,τον,λαιμο με γλυκα,και σιγα,στο αυτι,μου λεει{για σου Μωρο μου!}και,χαθηκε,για τονεπομενο.Εφυγα απο το καθαρο,παντα,σπιτακι,με την Π...ορθια,παλλι!ΑΧ! ρε Μαριαννα,τι να πω?για σενα.Οσες,φορες,και να σε παρει,κανεις,δεν σε χορταινει!!!Παντα ησουνα,εισαι,καιθα εισαι,ΑΣΤΕΡΙκαιΚΑΥΛΑ!!!Αχ,η κριση!!τη κανει!θα με ειχες καθε μερα,ΜΑΡΙΑΝΑΚΙ!!!Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Ippotis69
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
30
Πόντοι:
246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαρτίου, 2012
Ippotis69 τιμημένος εδώ και τώρα! Κουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1