Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 86 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η κριτική αναφέρεται για το μαγαζί που βρίσκεται πάνω και δεξιά,το πιο καινούριο.Η Αλίνα είναι ένα λεπτό πιπινάκι με μαύρα μακριά μαλλιά και με αραιά μπροστινά δόντια.Είναι όμορφη σε εμφάνιση και στο σαλόνι εμφανίζεται αρκετά πρόσχαρη και με διάθεση.Αποφάσισα να την δοκιμάσω και πέρασα στο μικρό δωμάτιο.
Όταν έφτασε η πιτσιρίκα η συννενόηση έγινε στα Αγγλικά τα οποία καταλαβαίνει τα βασικά. Την έφερα κοντά μου και άρχισα να την φιλάω στο στόμα η οποία δεχόταν και ανταπέδιδε ευχάριστα.Αφού την ξάπλωσα άρχισα να εξερευνώ το λεπτό,λευκό,νεανικό κορμάκι της μέχρι το μουνάκι της που άρχισα να το γλύφω.Ξάπλωσα ανάσκελα ενώ η κοπέλα καθόλη την διάρκεια της συνεύρεσης παρέμενε χαμογελαστή.Πήρε ένα υγρό μαντηλάκι και μου καθάρισε το πέος και τις μπάλες και την έφερα πλάι σε μένα.Πήρε τον πούτσο μου κανονικά στο στόμα της αλλά σε ρηχό βάθος λίγο πιο κάτω απο την βάλανο.Πέρασε σε ένα αργό αισθησιακό τσιμπούκι και εγώ της είπα στα αγγλικά να το ρουφήξει.Όπως και έκανε.Το τσιμπούκι της χρειάζεται βελτίωση παρόλο που δεν το χαρακτηρίζω υποτυπώδες.Της είπα να γλύψει και τα αρχίδια και το έκανε χωρίς αντίρρηση.Την γλώσσα της την περνούσε αρκετά απαλά όμως και με παιχνιδίσματα επάνω στις μπάλες.Της ζήτησα να περάσουμε σε 69 και ευγενικά μου αρνήθηκε παρόλο που προηγουμένως δέχθηκε το γλείψιμο μου όταν την είχα ξαπλώσει ανάσκελα.Ίσως θα φοβόταν μην τελειώσει.
Πέρασε την καπότα στο πέος μου με μία σχετική δυσκολία που φανερώνει απειρία και ήρθε απο πάνω μου όπως της είπα.Η κοπέλα δεν μπορεί τις έντονες παλινδρομήσεις γιατί προφανώς πονάει και μου είπε να το κάνω απαλά όποτε άρχισα να καρφώνω.Βέβαια με αργό αισθησιακό έρωτα το βέβαιο είναι οτι για τα χρονικά όρια ένος μπουρδέλου δεν θα τελείωνα ποτέ.Πάρα ταύτα για να μην χαλάσω την μαγεία τησ στιγμής την γαμούσα χαλαρά και μετά πέρασα σε λίγο πιο έντονο ρυθμό.Η κοπέλα είχε μείνει ακίνητη σε συγκεκριμένη στάση κλειδόνωντας με για να περιορίσει το βάθος και την ένταση των διεισδύσεως όσο μπορούσε.Παράλληλα πέσανε και μερικά γλωσσόφιλα για να φτιαχτώ.Επόμενη στάση πισοκωλητό όπου παρατήρησα οτι στην πλάτη της είχε βγάλει κάποια σπυράκια.Η κοπέλα σήκωσε αρκετά ψηλά την λεκάνη της για να περιορίσει την διείσδυση και έτσι μετά απο λίγο την άλλαξα σε ιεραποστολικό.Στο ιεραποστολικό είχε μείνει ακίνητη σε μια θέση πιο βολική για αυτή και εγώ άρχισα να την γαμάω απαλά κορυφόνωντας σε πιο μέτριο ρυθμό.Η κοπέλα δυστυχώς στο σεξ δεν το έχει και μάλλον πονάει λόγω οτι πρέπει να δουλεύει σερί.
Για να μπορέσω να τελειώσω ξάπλωσα και την έβαλα να μου γλύψει τα αρχίδια.Εκεί η τσατσά άρχισε να την φωνάζει γιατί είχε μαζευτεί κόσμος στο σαλόνι.Η κοπέλα συνέχισε απτόητη να γλύφει μέχρι που τελείωσα και τότε η τσατσά την ξαναφώναξε.Η τσατσά ήταν μια καινούρια μεσήλικη με μαύρα ρούχα και μαύρα κοντά μαλλιά δεν την έχω ξαναδεί.Γι αυτό το λόγο θα την μαυρίσω για την απαράδεκτη της συμπεριφορά.
Συμπερασματικά το πιπίνι αυτό για να το απολαύσεις,θέλει το χρόνο του,χωρίς βιασύνες.Δεν νομίζω να το ξαναπροτιμήσω,ίσως αν δεν βρω κάτι καλύτερο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 03, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού