Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Σαββάτου προς Κυριακή στις 01.40 η Ηρα (ειρήνη) είναι ξανθιά κοντά στο 1.63 κανονικό σώμα μέτρια βυζιά(στο αριστερό έχει τατου)μπαίνει στο δωμάτιο βγάζει τα εσώρουχα της και χωρίς καν να μιλήσουμε άρχιζει να με τσιμπουκώνει....πίπα κάλη με εναλλαγή ρυθμού ένω ασχολείται και σχολαστικά με τα αρχίδια , η πίπα συνεχίστηκε για κανά 7λεπτό , σταματάει με ρωτάει σεξ? της λέω όχι(είχα ξενερώσει θα γράψω παρακάτω) οπότε συνέχισε την πίπα και το γλύψιμο αρχιδιών ,την σταματάω την ξαπλώνω ανάσκελα ανεβαίνω απο πάνω της και κρατώντας ανασηκωμένο το κεφάλι της με τα χέρια μου της γαμούσα το στόμα μέχρι που έχυσα , έγλειψε μέχρι και την τελευταία ρανίδα σπέρματος και τα έφτυσε στον νιπτήρα.

το 8 στη συμμέτοχη/υπηρεσίες κοπέλας αναφέρεται μόνο στην πίπα αφού σεξ δεν κάναμε.
το 2 στο χώρο/καθαριότητα γιατί το δωμάτιο μύριζε ποδαρίλα...πολύ έντονα(αυτό με ξενέρωσε και δεν ήθελα να κάνω σέξ παρά μόνο στοματικό...) και το ρολό με το χαρτί υγείας ήταν μέσα στον νιπτήρα βρεγμένο.
το 2 στην συμπεριφορά τσατσάς πρώτον λόγο του δωματίου(δικός της χώρος ευθύνης) αλλά και γιατί πρίν περάσω νομίζοντας ότι έχω ξεχάσει το πορτοφόλι μου στο αμάξι πήγα μέχρι την πόρτα , αυτή νομίζοντας ότι φεύγω κάτι είπε στην γλώσσα της νευριασμένα και κουνώντας το κεφάλι της..........
το 5 στην σχέση απόδοσης/τιμής ....εεε 20 ευρω για μία πίπα δέν λέει(έστω και με δικιά μου πρωτοβουλία)
αναφέρομαι στο Φωκαίας 27β το κάτω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.032
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού