Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 41 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Έχοντας βγει μία βολτούλα κατά τις 11μμ πέρασα από την Λιοσίων πριν πάω για ποτάκι στο κέντρο.
Ανέβηκα στο πάνω δέλο της Λ76 και έπεσα στην Ρουμάνα Άννα Μαρία. Βασιλικό όνομα δεν λέω.... :-)
Εμφάνιση όπως περίπου την περιγράφει νωρίτερα ο Midnight Mover. Γενικά η τύπισσα χώνεται και σε προκαλεί με χάδια, λόγια κλπ
Αφού μου άρχισε κάτι παραμύθες για το πόσο γουστάρει κλπ, είπα δεν γαμιέται ας περάσω μπας και ξετρυπώσω κανένα λαγό. Η αλήθεια είναι ότι δεν είχα διαβάσει κριτικές συναγωνιστών πριν την συναντήσω. Τις διάβασα αφού μπήκα στο site να περάσω την δική μου κριτική. Δεν πειράζει.
Η Άννα Μαρία δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο. Αυτά που προσφέρει διαπιστώνεις (αφού την δοκιμάσεις) ότι τα βρίσκεις εύκολα και στο μετάξι με 10Ε.
Μέτρια πίπα και καλούτσικη συμμετοχή. Όμως το σώμα της είναι ένα απλός μέσος όρος. Ούτε χοντρή αλλά ούτε και αδύνατη. Ούτε κοντή ούτε και λεπτή. Ούτε όμορφη αλλά ούτε και άσχημη. Ούτε κρύο ούτε και ζέστη. :-)
Τέλος πάντων δεν έκλαψα το 20άρικο αλλά με τα ίδια χρήματα θα είχα πάρει 2 κοπέλες στο μετάξι (ίσως και καλύτερων επιδόσεων εάν ήμουν λίγο τυχερός).
Τσάτσος ή τσατσά δεν εμφανίστηκε όσο ήμουν εκεί οπότε έδωσα διπλό για αυτή την κατηγορία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
TestDrive
Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
3
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού